Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogy mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy mit csináljak. :S (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú tetszem neki.(: nagyon aranyos kedved udvarias és tényleg úgy látszik hogy nem olyan mint nagyon sok másik hogy csak szexet akar. Ez nekem csak jó mivel még szűz vagyok. Itt viszont van egy kis bökkenő nekem annyira nem tetszik vagyis nemtudom gyúr ,edz magasabb mint én piercingje is van és tetkót is akar. (ami nűlam nagyon bejön mmint ez így mind együttvéve.) de akkor se tudom. most ha össze jövök vele és egyszer úgy beleszeretek és megtetszik?:) nem tudom mit csináljak amúgy még sose taliztunk nemsokára csak most perpill beteg vagyok amúgy itt lakik a környékemen.(: előre is köszönöm! 14L

2012. márc. 16. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
találkozz vele ,aztán kiderül
2012. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. És mivan ha beleszeretsz? Lehet hogy örökre együtt maradtok és tőle lesznek majd gyerekeid is.
2012. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jaaaj második de aranyos vagy:DD köszi :D de az a baj h nem tudom elképzelni h örökre vele maradjak mmint annyira nehéz ezt a mai világba:S annyian válnak meg annyira sokan szétmennek hamar..és olyan sokan csak a szexre mennek hogy tényleg nehéz ezt elképzelni:)
2012. márc. 16. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
fogadnék hogy van vagy 20éves..
2012. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
uristen már mér lennék 20 éves?:D de amúgy nem érdekelsz 15 leszek kövihónapban:D
2012. márc. 16. 20:22
 6/7 anonim válasza:
srác mennyi idős?
2012. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
16 miér?
2012. márc. 16. 20:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!