Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázkodtam. Vissza tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E.z. kérdése:

Megalázkodtam. Vissza tudom vhogy nyerni a tiszteletet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ki,mi ,hogy,miért,mikor,kinek,stb
2012. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez erősen helyzetfüggő kérdés. Ja hogy nincs leírva mi a szitu? Akkor sehogyse.
2012. márc. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Csapj az asztalra, de ezek után ne hagyd magad!
2012. márc. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tetro ***** válasza:
Komolyan azt hiszitek, hogy a tisztelet az egy tárgy, amit el lehet csak úgy veszteni, aztán egyben vissza lehet nyerni vagy nem?
2012. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szakítottak velem mert túl komoly lett volna és nem volt kész az illető. de nem tudtunk elszakadni, így felajánlotta h néha közösen töltsük az időt. majd én kerestem s minden kontakttal alulrébb kerültem. most ott tartunk h nem keressük egymást, de el akarom nyerni a tiszteletét, bár szinte feleslegesen...csak nekem fontos.
2012. márc. 17. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod, szerintem. Inkább tanulj az esetből és a következő kapcsolatban ne kövesd el ezt a hibát!
2012. márc. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de csak a szám járt, tettekben nem mutatkozott meg. ezen a vonalon sem lehet vhogy javítani?

igen, én is elfogadtam ezt, h jobb ezt hagyni. lejárt lemez. veszett fejsze nyele:D de a legjobb haverja a haverom, napi kontaktban vagyok vele s minden info eljut hozzá ami velem kapcsolatos... ezen a vonalon vmit tehetek? tudom nem jó út ez. minden "kapcsolatot" meg kell szakítani az illetővel, különben sosem lépek tovább igazán...

2012. márc. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!