Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Bocsánatot kérjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bocsánatot kérjek?

Figyelt kérdés
A tegnap szakitottam a pasimmal mert úgy éreztem hogy én mindent megteszek érte és ő semmit..de nagyon szeretem és tudom hogy ő is..ma találkoztunk de nem beszéltünk..a haveraival szorakoztak de folyton nézett..én nagyon szeretem és kiakarok békülni..ma este kéne lássam..de mit mondjak? Egyáltalán bocsánatot kérjek? Vagy hagyjam az egészet? De nagyon szeretem..
2012. márc. 17. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel bántott meg?Ha már szakítottál vele,szánalmas lenne,ha te kezdeményeznél....

Meg elég buta a viselkedése, hogy egy társaságba voltatok,de mégcsak hozzád sem szólt.Legyen már tartásod.

2012. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakítottál,mert megvolt rá a nyomós okod.Azért kellett szakítanod Vele,mert Te bármit megtettél Érte,Ő meg Érted semmit sem.Tehát okosan döntöttél.

Ezek után legyen eszed,és nehogy eszedbe jusson bocsánatot kérni!Meg visszaszaladni Hozzá,mint egy pincsikutya...Hagyd csak,hadd főjön a saját levében!Egyébként pedig szerintem nem voltál annyira fontos Neki,ha Neki eszébe sem jut,hogy bocsánatot kérjen,amiért nem becsült meg,és még csak Hozzád sem szólt,mert a bandájával volt.

2012. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mert úgy éreztem hogy én mindent megteszek érte és ő semmit..de nagyon szeretem és tudom hogy ő is"


Legközelebb gondold végig jobban.

Mármint a következő pasival, mert ez a hajó valószínűleg már elment. Ha nagyon kaparsz még lehet esélyed. Kérdés, kell-e ennyire.

2012. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért szakítottam,mert így is egy héten egyszer tudunk talizni mert falun lakik,és én valahogy elmegyek oda s hívom hogy találkozzunk s azt mondja hogy nincs kedve..ti nm akadnátok ki? Am a tegnap elmondtam neki hogy nem akarok szakítani csak rosszul esett s minden..aztán nem tudom most mi van s mi nincs..sokan voltak s nem tudtuk nagyon megbeszélni,csok azért a végén volt..
2012. márc. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!