Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes leszek hosszú távú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek hosszú távú párkapcsolatra és családot alapítani ilyen betegséggel?

Figyelt kérdés
Igazából egy rendellenességem van, a neve normál nyomású agykamra-tágulat. Eddig pár alkalommal műtöttek meg, volt agyvíz elvezetés egy kis csővel illetve kilukasztották az agykamrámat egy endoszkóppal. Igazából az utolsó műtét oldotta meg a problémát vagyis az amikor eltávolították a csövet és kilukasztották az agykamrámat, utána csökkent ez a tágulat sokat. Azóta jobb lett mint régen, de nem mondhatom, hogy tökéletes, de a professzor is azt mondta, hogy komoly baj nincs, ezzel együtt kell élnem ez van. A helyzet az, hogy 1 éve mióta jobban vagyok azóta van egy komoly párkapcsolatom, szeretem a páromat, de sajnos időnként jelentkeznek panaszaim, amik régen is, kissé megfájdul néha a fejem, vagy változnak az érzelmeim, (nem ő iránta) a külvilág iránt vagy egy-egy dolog iránt, tervek és hangulataim. Szellemileg gyakran kimerültnek érzem magam, egy-egy energiaital segít, de nem akarok rászokni. Az érettségi óta képtelen vagyok tovább tanulni, ezért nem mentem. Munkát keresek mostanság, de attól félek sosem leszek képes családot alapítani vagy hosszan párkapcsolatban maradni. Műtétet már szerencsére nem javasol a professzor, én meg nem tudom lesz-e jövőm. Az orvosok szerint semmi komoly, de nem tudok nyugodt lenni! Párom nem tudja, nem akartam neki beszélni erről, mert saját magam se akarok hallani róla.
2012. febr. 14. 13:48
 1/3 Jubilee ***** válasza:
Kicsit struccpolitika, amit csinálsz, ugye érzed? Csak azért nem mondod el a párodnak, mert te sem akarsz róla tudomást venni? Attól még létezik a rendellenességed! Szerintem, ha már van komoly párkapcsolatod, akkor a saját magad életét is könnyebbé tudod azzal tenni, h nem élsz együtt a titkoddal. Én a helyedben elmondanám a páromnak, hogy milyen műtéteim voltak és ennek milyen következményei vannak. Biztos vagyok benne, hogy meg fogja érteni, sőt, lehet, hogy így magyarázatot adsz neki az érzelemváltozásaidra is. Mély levegő és sok sikert! :)
2012. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor most lelki problémáid vannak+fejfájás...Nem bántásból mondom,ez ez szinte minden embernek van.Az orvosok megoldották az problémát,ha jól értettem...Szerintem egy pszichológus és az önismereted fejlesztése,a lelki egyensúly megtalálása a megoldás a problémádra.Ebben nagyban hozzájárul a boldog párkapcsolat,az életmód,az emberek akik körülvesznek és a pozitív hozzáállásod.

Szóval a kérdésre válaszolván,működhet bármi,hajrá:)

2012. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem azért de nekem sok problémám van(epilepszia és a gyógyszer miatti mellékhatások pl.: 3-4 napos migrén, fáradtság stb.) mégis már a legelején amikor úgy éreztem hogy komoly a kapcsolat mindent elmondtam neki gondolván most még elmenekülhet ha akar. Megértette és azóta is boldog vagyok vele plusz semmi problémát nem jelent a betegségem igaz én sem tudtam tovább tanulni.De nem kételkedem mert elmondtam neki kockáztatva mindent hisz ha emiatt elhagy akkor jobb is hogy vége, mert akkor nem magamért szeret.Ha nem mondod el neki mi a baj a végén még azt hiszi depressziós vagy és akkor tényleg ott hagy téged. végy egy nagy levegőt és sok sikert.
2012. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!