Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon erőlteti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon erőlteti hogy fogamzásgátlót szedjek. Őszintén szólva nem szeretnék. Engedjek neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
NE engedj! Te bombázd a szervezeted mert ő nem akar gumit húzni? ha elvárja rúgd ki, de szó szerint :/
2012. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
hány éves vagy, és mióta vagytok együtt?
2012. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, neki úgy sokkal kényelmesebb lenne...

nem szeretnél, mondd meg neki, és elő az érvekkel mindkét oldalról.

2012. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha évek óta együtt vagytok és még hosszabb távra terveztek akkor lehet megéri de ne felejtsd el hogy ez nagyon nagy hormonbomba a szervezetednek és nem nyújt 100% védelmet mert előfordulhat hogy szeded a gyógyszert mégis teherbe esel szóval gondolt át alaposan
2012. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Ha tönkre akarod tenni a szervezeted és feltétel nélkül engedelmeskedni neki mindenben, akkor hajrá.
2012. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Sokkal felszabadultabb lesz az együttlétetek! Biztos tele van félelemmel..

Én nagyon elleneztem és féltettem magam a tabitól, de végül a nődokim javaslatára elkezdtem szedni az egyik leggyengébb fajtát. Persze a páromat is elküldtem, h vizsgáltassa meg magát. 2 éve szedem, szerencsére semmi negatív változás nem volt. Nem bántam meg.

2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
könnyen el lehet hízni tőle.ja igen és állítólag már nem lesz a lány elég vonzó tőle(megváltozik az illata meg ilyesmi.én csak akkor tartanám ezt kézenfekvőnek ha már egy elkötelezett párról van szó,:jegyesekről,házasokról.akik azonban még nem vagy már nem akarnak gyereket.azért unalmas lehet naponta gumit húzni,meg drága
2012. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

NE szedd!!!!


nagyon nem tesz jót a szervezetednek, ha ilyen kis kényes, menjen a fenébe!! nehogy már a te egészséged kárára menjen, h a kis hercegúrfinak minden kívánsága teljesüljön.

húzzon gumit és ne nyafogjon!!!


de tényleg, ne szedj, teljesen tönkretesz, ha nem is érzed egyből, de néhány év múlva nagyon bánni fogod, h egy pasi kedvéért tönkretetted az egészségedet.

2012. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te nem akarsz szedni, akkor mi a kérdés? Én is szedtem régen az akkori barátom kedvéért, de jobb meggyőződésem ellenére tettem. Ma már nem szednék akkor se semmi ilyesmit, ha a feje tetejére is állna a párom.
2012. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az a nagyon alattomos minden fogamzásgátlóban, hogy egy idő után kiöli a vágyat. Velem is ez volt, nagyon szerettem a páromat, de egy idő után olyanná vált nekem a szex mint egy feladat, amit le kell tudnom.. szörnyű volt..
2012. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!