Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, ez ugye csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, ez ugye csak kifogás volt és egyszerűen keresztűlnéz rajtam? Vagy csak nekem túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Ráírtam az exemre, akivel úgy volt, hogy kibékülünk, hogy hogy van. De nem válaszolt. Kb pár napra rá, megint hogy mi a helyzet, miért tűnt el így. Azt mondta tanul és nem volt ideje megfelelő választ adni. Ezen kellene annyit gondolkozni, hogy: "hogy vagy?"? Akkor nem volt ideje megírni, hogy sok dolga van és tanulnia kell? Én kértem túl sokat vagy tényleg ilyen nehéz két mondatban leírni, hogy mi van, még ha sok dolga is van valakinek?
2012. febr. 19. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ö szakitott veled, akkor tuti hogy csak le akar rázni.
2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsi rád. Nem kell vele kibékülni.
2012. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már elfelejtett!
2012. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hagyd a francba,inkabb keress mast,ez mar fesztett ügy haver...
2012. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikor jártunk is csinált ilyet, hogy nem válaszolt. Ez szerintetek neveletlenség?
2012. febr. 19. 21:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Az. Elég nagy pofátlanság.
2012. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 omba ***** válasza:

neveletlenség, - hogy ne használjak pontosabb kifejezést.

én néha napi 40-50 email közül is kibököm, azét, aki fontos!

De jó, nem böki ki.

Viszont ha meg is magyarázza, akkor az történt, hogy látta, csak annyira nem tűnt fontosnak, hogy reagáljon is rá.

XD!

ennyivel zéró idő alatt lehet nyugtázni, hogy örült a kérdésednek, - szóval az a békülés szerintem nem aktuális!

2012. febr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy sok sikert a holnapi dogájához, annyit sem írt vissza, hogy köszi. Hja és persze facebookon volt ideje likeolgatni.
2012. febr. 19. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Telefonon hívd fel.
2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért hívnám fel?
2012. febr. 19. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!