Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem bennem van a hiba. NEm volt még egy normális barátom se, voltak kapcsolataim, de egyik sem végződött túl szépen, jó párszor meg is csaltak. Próbálok ismerkedni, és igyekszek bízni is, de egyszerűen nem találok olyan fiút, akinél azt érzem, hogy igen vele eltudnék képzelni egy komolyabb kapcsolatot. Nem vagyok az a minden nap bulizok-os partyarc, de azért antiszoc sem vagyok, szeretek új embereket megismerni, de valahogy még sem sikerült még 1 normális fiút találnom. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, cs annyit szeretnék h végre vki szeressen.
2012. márc. 17. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
erre a külsőd leírása nélkül nem lehet válaszolni.
2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ebből túl sokat lehet megtudni, ezért nem is tudom, hogy benned van e.
2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
pl.: miért voltak a megcsalások? nem voltál elég odaadó az ágyban? stb? vagy csak bunkókat fogtál ki. Hol keresel partnert. Mik azok a nem nagy elvárások?
2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A nem nagy elvárások: azt szeretném, hogy szeressenek, törődjenek velem, és h vki éreztesse velem, h fontos vagyok neki. Külsőre pedig, egy srácnak mindig a szemét nézem meg először, ez az ami megfog. Nem kell h izomkolosszus legyen, vagy h ő legyen a legjóképűbb. Az h megcsaltak, sztem mindig kifogtam a rossz fiúkat.
2012. márc. 17. 22:47
 5/24 realrocknrolla ***** válasza:
akik csak a saját boldogságukat keresik, ritkán találják meg. szóval hagyd figyelmen kívül, hogy az élet mivel tartozik neked, és gondolkodj el azon, te mivel tartozol az életnek...
2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

a te külsőd milyen?

nem az álompasié.

2012. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ezt meggondolom tényleg van benne vmi.
2012. márc. 17. 22:52
 8/24 A kérdező kommentje:
Sztem nem vagyok csúnya nem tudom pontosan mire gondolsz. szőke haj, kék szem, 170 cm 54 kg. :D
2012. márc. 17. 22:53
 9/24 anonim ***** válasza:
Nyugi, előbb ismerd ki a fiút, randizzatok sokszor, nem kell egyből járni, nem hajt a tatár, ismerkedj többet, több fiúval.
2012. márc. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 trendkivuli ***** válasza:
mutass képet!:-D
2012. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!