Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam a lányt?

Figyelt kérdés

Pont egy évvel ezelőtt történt, h egy lány, aki iránt komoly érzelmeket tápláltam már hónapok óta, visszautasított, és közölte, h már csak barátok lehetünk.Én ettől teljesen depressziós lettem, bő fél évig az is voltam. Aztán szerencsére a sportnak köszönhetően sikerült kilábalnom az egészből, ráadásul amellett, h visszanyertem az életkedvemet, sikerült drasztikusan lefogynom (előtte nagyon kövér voltam,és nem nehéz kitalálni, h a lány is ezért utasított vissza).


Eltelt egy hosszú és,és mi ketten, mint vmi rossz filmben ismét találkoztunk, a véletlennek hála. Teljesen ledöbbent az új külsőmön, és a véleménye pozitív irányba billent velem kapcsolatban, annyira, h most már ő érdeklődik komolyan irántam, szeretne velem randizni, és később kicsit komolyabbra is fordulhatna a dolog. Mindezt ő vallotta be nekem pár nappal ezelőtt.


Én viszont nem tudok dönteni. Egyfelől 23 évesen szűz vagyok (meg is érdemlem, hamarabb kellett volna már lefogynom, és egészségesen élnem),tehát már jó lenne egy barátnő, hiányzik a törődés, szexelni szeretnék, szerelemre vágyok, meg minden ilyen. És végül is ő az a lány, akibe egy éve még annyira bele voltam bolondulva. De másfelől ő már egyszer visszautasított, és ezzel fájdalmat okozott nekem, ilyenkor pedig elég nehéz 100%-ig újra megbízni valakiben.


Szerintetek adjak esélyt a dolgoknak, vagy ha már egyszer visszautasított, akkor felejtős a dolog?



2012. márc. 18. 06:14
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Szia,szerintem adj neki egy esélyt,legfejebb elveszted a szüzeséged

20F

2012. márc. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Qrd meg, töröld bele a farkad, aztán zavard el a búsba.
2012. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz kérdés! Mondjuk én nő vagyok, de engem zavarna az, hogy csak azért figyel fel rám a másik, mert jobban nézek ki.

Ha már a kérdést feltetted, akkor neked sem teljesen közömbös még ez a lány, de hogy mi lesz belőle, azt nem lehet tudni. A helyedben kihasználnám a lehetőséget, de óvatos lennék.

2012. márc. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Ugye ott van az a jó kis közhely, hogy a belső értékek a fontosabbak, de azért valljuk be, mégis számít a külső...

Amúgy ennek ellenére én nem fogadnám vissza a helyedben, ha ennyire visszautasított, mert mi lesz ha esetleg valami miatt felszedsz megint 1-2 kilót, akkor rögtön tovább áll?

Ha igazán kedvelne emberileg, és érezne valamit irántad, akkor túltenné magát a kilókon...

De ez csak az én véleményem

2012. márc. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Elgondolkodtató, de én magamból indulok ki, hogy aki külsőre nem igazán jön be azzal inkább a baráti viszonyra fektetem inkább a hangsúlyt :OD

DE,

én a helyedben tuti megpróbálnám, de úgy, hogy végig te vezesd a kapcsolatot, én pl hagynám a csajt hagy teperjen utánam, most nem érek rá most de majd 3 nap múlva, ne válaszolgass neki FB/skype on egyből, ha beszélgetsz is vele hagy függőben beszélgetéseket és lépj ki az adott webről/leveletzőből, hogy ezzel is elbizonytalanítsd, nehogy már azt képzelje, hogy könyen megkaphat :D.

Gondolom annyira már vagy érett így 23 évesen, hogy a fent leírtakat tovább tudd gondolni -D

2012. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ui.: 20/f vagyok :P
2012. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 23 évesen csajozó májer lennél azt mondanám neked hagyd a fenébe! Van ott még ahonnan ez jött!


De így... Figy, lehet több lehetőséged nem lesz, unokatesóm 28 éves és egy esélye sem volt, nem is akarta hogy legyen sztem. Ha elszalasztod lehet úgy jársz, mint ő Forever alone-ként, a lány kompenzálni fogja az elvesztegetett magányos éveidet.


Jah és NEM Ő okozott fájdalmat hanem TE voltál egy gyenge sz@rházi aki egy visszautasítástól bebújt a takaró alá és félévet végigbömbölt! Egy férfinek erősnek kell lenni, fogadd el.


f18

2012. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj az a lány csak a külsőre ad. Bárhogy fogod szeretni ő nem fog. Szóval vagy azt neki egy esélyt és 80 százalék, hogy megbánod. Vagy nem adsz neki és keresel egy olyan lányt aki a belsődért fog megszeretni. Mert ha tényleg felfigyelt ennyire rá ez a lány akkor nem lesz nehéz egy normális partnert keresned :)
2012. márc. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gergo_30F ***** válasza:

szerintem szimplán hülye vagy, ha kihagysz egy ilyen lehetőséget... :) amilyen lelkizős vagy úgyis azon fogod járatni az agyad, hogy kár volt kihagyni.

ne gondolkozz komoly kapcsolatban, csak vágj bele. szűzoltásra, gyakorlópályának pont jó egy ilyen felszínes csaj, és legalább lerombolja a nőkről alkotott idealizáló és (már elnézést) gyermeteg elképzeléseidet.

2012. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!