Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak véleményekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak véleményekre vagyok kíváncsi.25 éves lány vagyok, van egy 35 éves férjem,5 éves kislányom.15 éves korom óta együtt vagyunk. Most sok a?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem érezek már úgy iránta ahogy kellene,10 év után ez ok, de mégis hiányzik "az a vmi" ö nagyon szeret és amúgy nincs semmi baj vele. Tökéletes férfi a legtöbb szempontból? De vmi hiányzik már hónapok óta, nem tudom mi. Most egy hete feltűnt egy srác akivel chatelek.Minden nap beszélünk én nagyon össze vagyok zavarodva. Találkozni akarunk és titokban vmit kezdeni egymással (majd meglátjuk mi alakul ki). A férjemmel kb havonta 1x van szex. ő akar én nem. Nem tudom mi legyen. éljek vagy maradjak? Olyan nehéz, a bizonytalant a biztosért? De az a rossz hogy várom hogy a férjem hibázzon pl lépjen félre, hogy el tudjam hagyni. Egy két jó tanács vagy vmi?
2012. márc. 18. 07:40
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
persze nem becsülöm alá, de szerintem nem viselné meg annyira ha szétmennék az apjával, minthogy együtt legyünk és lássa hogy anya meg apa nem jön ki egymással. a férjem sokat van távol de nagyon szeretik egymást a gyerekkel. sose tiltanám el tőle, soha. és jó kapcsolat lenne köztünk is éppen miatta. erre fel értettem hogy nem venné észre. persze nyilván anya meg apa nem laknak már együtt és majd egyszer talán új kapcsolatok lennének a szülőknek, de ha anyával, apával jó és kiegyensúlyozott a kapcsolata akkor nagy baj remélhetőleg nem lehet...mindent megtennék hogy rendbe legyen a kis lelkivilága, de lehet pont így lesz rossz ha nem döntöm el mit akarok...
2012. márc. 20. 00:35
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt csinálta a kis barátnőm.hasonló volt a korkülönbség,csak nem volt még gyerekünk.szerelem volt,szerettem még sokáig,és végignézhettem,hogyan tesz tönkre mindent egy senkiért.
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!