Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi? Nemértem

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fél éve együtt vagyok valakivel,nagyon megszerettem de az utóbbi időkben megingott a hozzáállásom a dolgokhoz.Igazság szerint csak egy dolog ami zavar.A páromat szinte haviszinten meglátogatja az exe, akivel állítólag semmi testiség nincs már.Igaz 7 vagy 8 évig voltak együtt anno de távkapcsolat van köztük.Már megemlítettem a barátomnak hogy zavar a dolog de ő csak féltékenységnek tudja be és nyugtatgat hogy semmi okom féltékenynek lennem.De ha nála van az ex, amit tagad miért nem veszi fel a telefont. Akkor is csak percekre rá sms-ben értesít hogy szeret, meg ilyenek azt ennyi.A kérdésem csak hogy most a harmadik fél szerepét kell betöltenem? Vagy csak egy testi tárgyként kezel akivel szex azt ennyi? Nemértem vagy lehet csak nem akarom.
2012. márc. 18. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak beülnének egy kávéra valahova, az nem zavarna, de az már igen, ha lakásra mennek, és még csak a telefont sem veszi fel. Szerintem nem az van, hogy te kellesz neki szexre, hanem pont az ex. Néha összejárnak egy menetre.
2012. márc. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is.Pestről leérkezik az ex ottalszik másnap együtt vannak azt továbbáll.De ha erre rákérdezek meg én vagyok a féltékeny stb..Talán csak közelebb vagyok és ha nincs jó jó a szamár is szerüség?
2012. márc. 18. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ott is alszik? :O Erre nincs nő akinek ne indulna be az agya. Szerintem teljesen jogosan vagy féltékeny. Egy kávézás vagy séta vagy beszélgetés tényleg beleférhet, de egy együtt alvás semmi esetre.

Én leülnék vele, és megmondanám, hogy _nekem_ ez nem kóser, találkozzanak meg minden, de ne aludjanak már együtt. Ha belemegy jó, ha nem, akkor én kiadnám az útját.

2012. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon durva :S mindenképp döntse el, hogy ki a fontosabb neki. ha nem te, akkor már rég rossz a kapcsolat.
2012. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogos a dolog. Választania kell közted és az ex között. Ha ezt beadod neki és őt választja, akkor tényleg van köztük valami. Ha téged, akkor is ki tud kerülni a látókörödből. Nem akarom lerombolni a reményeidet, de te jársz jobban, ha otthagyod őt. :/
2012. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!