Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI fér bele egy házasságba? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI fér bele egy házasságba? A férj mehet a haverokkal szórakozni?

Figyelt kérdés
4 éves házasok vagyunk, 2 pici gyerekünk van, 2,5 és 1 évesek, én itthon vagyok egész nap a gyerekekkel. Férjem pedig most mondta, ő néha vágyik a barátokkal, mert más is megy..Én meg alig várom, hogy hazajöjjön, mivel egész nap egyedül vagyok. Normális ez, hogy ő még menne a haverokkal? Fősulis korunk óta nem mentünk külön haverokkal, csak a munkahelyi rendezvényekre. Mit csináljak, hogy ne romoljon meg a házasságunk?
2009. jún. 12. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi baj, ha néha a barátaira vágyik. De ez csak akkor tisztességes, ha neked is van "kimenőd". Ha ő egy héten egyszer haverozik, akkor neked is legyen egy héten egyszer egy estéd, amikor a barátnőiddel vagy együtt, a gyerekekre pedig a férjed vigyáz.
2009. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen, ha nem viszi túlzásba. Ha megpróbálnád megtiltani neki, akkor majd kitalál mindenféle ürügyet, hogy elmehessen és akkor aztán megromlik a házasságod. Neked is el kellene járnod néha valahova.
2009. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Időnként neki is kikell kapcsolnia, mint ahogy nekeid is kéne menni néha a barátnőiddel. Néha meg nagyszülő is vigyázhat a gyerekekre és olyankor mehettek együtt is egy kicsit szórakozni.
2009. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ettől nem fog megromolni a házasságotok, hogy szivesen elmenne szórakozni egy kicsit. Szerintem inkább ott van a kutya elásva, hogy te is mennél, csak ott vannak a kölykök. Két megoldás van: vigyázol a gyerekekre és örülsz, hogy legalább a férjed jól mulat, vagy lepasszolod a gyerekeket nagyszülőknél, keresztanyunál, bébiszitternél és mész velük te is. Sőt eszembe jutott a harmadik ötlet is, szervezzetek családi programokat! Pl, bográcsolás, mindenki hozhatja a gyereketé. A gyerekek eljátszanak egymással, ti meg esztek-isztok egy jót:)
2009. jún. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy valaki családos ember, még nem jelenti azt, h nem lehetnek barátai...ugyanúgy szüksége van rá, miért ne ihatna meg egy egy sört velük? csak ne legyen többet a barátokkal, mint veled, ennyire figyelj oda
2009. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális! A nők olyan hülyék... A pasik is... Ehh...


Heti egy este menjen útjára, vagy amennyit jónak érez, te pedig ugyanennyiszer bízd rá a gyerkőcöket. A házasságotok attól fog megromlani, hogy túl szorosan tartod, vagy hogy csak te törődsz a gyerekekkel és be vagy zárva.

2009. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ameddig nem viszi túlzásba addig minden ok.De ha mondjuk italozás céljából találkozgatnak és ez rendszeres,az már gond szerintem..szal ha beülnek valahova és megisznak egy sört azzal még nincs gond, azt hiszem tudja mindenki, hogy honnan kezdődik a baj..
2009. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

azért mert te csak arra vársz h ő hazamenjen,ő még vágyhat arra h máshová is! olxan gáz felfogás amikor a nők azzal a felkiáltással h már házasok,a pasik csak melóznimeg haza mehessenek. ha neked nincs igényed eljárni valahova attól ő még had menjen!! a házasság nem egymás birtoklása!


én is azt imádom legjobban ha a férjem velem van de tudom h szüksége van kikapcsolódásra,megy focizni,heti 1x.bringázni heti 1x,és havi 1x tuti h a barátaival is talizik.és meditál.és jógázik.


sosem tudnám megbéklyózni azt akit szeretek,nem is értem az ilyen felháborodott asszonyokat.


bocs,nem megsérteni akarlak,de nekem kicsit sok volt h azt gondolod,abnormális aki a család mellett is csinálna mást..


szóval engedd-ez is milyen hülye kifejezés erre!!- hidd el egy sokkal nyugodtabb szeretetteljesebb férfit kapsz utána

2009. jún. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, mindenkinek szüksége van szórakozásra. Akkor is eljárt a haverjaival szórakozni, amikor még nem voltatok házasok, akkor utána mért ne járhatna? Te is mozdulj ki egy kicsit, vigyázhattok a kicsikre felváltva, vagy nagyszülőket, ismerősöket is megkérhetitek, hogy vigyázzanak rájuk!
2009. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Nowan ***** válasza:
100%

Hát ez nálunk is előjött. Mert amíg nagyon kicsik voltak a gyerkőcök én is maradtam otthon - én a mintaférj...- de aztán kellett a "fáradt gőz" kiengedése és ezt nem a családban/családdal/család rovására kell szerintem.


Aztán az vált be hogy ő eljár futni a barátnővel én addig a kicsikkel eljátszom, én pedig focizok egy héten egyszer.


fair legyen a dolog az a lényeg szerintem.

2009. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!