Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire "beszélitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire "beszélitek ki" a barátnőtöket a haverokkal?

Figyelt kérdés

Szoval szóbakerül pl a szex, h mennyire jó az ágyban, vagy h mit szokott nektek kedveskedni, hogy viselkedik veletek stb? Szoktatok ilyenekről beszélni?

Köszi mindenkinek! :))


2011. szept. 19. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez,csak ram es a baratnomre tartozik,nem a haverokra...az alkalmi csajokat mindig kibeszeltuk,de a komolyat mar nem!
2011. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2011. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A szobatársnőmel többnyire kibeszéljük a dolgokat, mert neki nem olyan jó a szex, de mondta, hogy azért, mert nem tud feloldódni, s erre ez a mi közös terápiánk. Egyébként pletyiből sosem beszélném ki, de ha segítek vele, nem vagyok prűd...
2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Anno amikor a szüzességemet elvesztettem, meséltem pár dolgot nekik. :)

Azóta viszont semmiről semmit. Nem igazát tartozik rájuk, s hogy ha esetleg ők mesélnének, nekem az is kínos lenne, ha ismerném a csajt.

2011. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Általános dolgokról szoktam beszélni, ha szóba jön (mondjuk, hogy főzött valami finomat, vagy egyebek). Az intim, privát dolgokat viszont nevüknek megfelelően kezelem, senkinek semmi köze hozzá.


Eleve ki az a barom, aki a haverját szándékosan begerjeszti a barátnőjére? Panaszkodni meg annak kell, aki tehet ellene.

2011. szept. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Haverokkal egyáltalán nem, barátokkal viszont igen. Mármint ha szóba jön, rohadtul nem titkolunk el egymás elől semmit. Nem ezzel kezdjük a társasági dumálgatást, de ha szóba jön akkor nem vagyunk szégyenlősek beszélni róla...és ez nem kibeszélés szerintem. Nyilván ha lenne valami kínos pl azt nem mondanám el mert vagy magam vagy a barátnőm égetném be, de alapdolgokról bőven szoktunk. Ezért vagyunk barátok, mert akármit meg tudunk beszélni egymással...


Csak szólok hogy ha egy fiúnak vannak IGAZI barátai, azt egy lány el sem tudja képzelni hogy milyen. Nem bántásból mondom, de a csajok egyszerűen mások. Pletykásak stb, és sokkal könnyebben összevesznek az állítólagos legjobb barátjukkal is akármin, még egy fiún is. Fiúknál meg általában még a csajoknál is fontosabb a barátság...szóval ha az egyik barátomnak kellemetlen vagy rossz lenne hogy én xy-nal ismerkedek és lehet összejövünk, akkor ott helyben abbahagynám, nem veszélyeztetnék egy 10 éves barátságot egy kitudja hány hónapos-éves kapcsolat miatt. Tudom hogy ez nem tetszik a csajoknak, de ez van. Nyilván nem mindenki ilyen, és sokan nem értenek velem egyet, de mint mondtam, akinek vannak igazi barátai, az tudja miről beszélek.

2011. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
az intim részeket kihagyom...a többi,mindennapos dolgokat,lehet...
2011. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
nem beszélném ki a barátom és nem is örülnék neki ha azt hallanám vissza a haverjaitól, hogy hogyan szopom le. Meg hasonlók.
2011. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Kibeszélem valamennyire. Kínos dolgokat nem mondok róla, de ha pl megkérdezi egy barátom, hogy hányszor csináljuk, ilyesmi, akkor válaszolok rá, de kínos helyzetbe nem hozom a csajt.


Lehet álszenteskedni, de a csajok 90%-a ugyanúgy kibeszéli a barátját.

2011. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Haveroknak semmit nem mondok, csak a barátaimnak, akik 2-en vannak, tudom, hogy ők nem mondanak ebből semmit tovább, mi mindig megbeszéljük az új fejleményeket:D 18F
2011. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!