Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírok egy lányt amilyent én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírok egy lányt amilyent én szeretnék igazábol magamnak kiváncsi vagyok létezik e egyáltalán ilyen a földön? (főleg lányok komm)

Figyelt kérdés

most attól független hogy én mit nyújtok neki párkapcsolat terén azt ne nézzétek ( ugyanazt várom el tőle mint amit adok)arra vagyok kiváncsi hogy van e egyáltalán ilyen lány

belsőre: legyen odaadó egy kapcsolatért őszinte minden téren, kommunikatív, reális gondolkodású, pozitív hozzáálásu, életvidám, bár elég relatív fogalom de legyen esze (inikább abból a józan paraszti fajtából) tisztába legyen saját magával az értékeivel és elvárásaival legyen természetes önkritikája és az ambiciózusság sem hátrány


külső: igazából... ha van működő önkritikája és nem testi beteg negyon nagy baj nem lehet szóval majdnem akármiylen szóbajöhet ha szán magára időt (nem a sok vakolatra gondolok). de mégis az ideálomat hogy legyen itt valami konkrét leírom. 170 felett sportosabb alkat nem árt ha mondjuk táncol valamit pl néptánc. hajszín minden jöhet csak hosszú legyen nem árt ha csípőig ér. kerék fenék formás cici méret az mind1 ugyis változó az ízlésem az arcra is ugye sokminden szóbajöhet és az alapvető dologat tudják az emberek hogy mi a szép. ne legyenek olyan éles vonásai, telt ajai legyenek közepes vagy kicsi orra átlagos vagy annál picit nagyobb szeme (ha lehet zöld v kék) hát kb ennyi... jah és ezekmellett még megvan benne az egyenesség gerincesség és hűségesség.

főleg lányok kommeptjét várom de szerintem ilyen csaj a mesében nincs


2012. márc. 18. 17:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van!
2012. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
az hogy szerinted van az 1 dolog. valaki ismer e ilyent ismert e valaha vagy ő maga ilyen e arra vok kiváncsi
2012. márc. 18. 18:02
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Az én elvárásaim:


Szeressen, legyen nagy melle. :)


Viccet félretéve (mivel az utolsó szempont nem is fontos, sőt... :), egyre inkább azt tapasztalom hogy az egyéniségbe szeretek bele, nincsenek konkrét elvárásaim. Mindenki másmilyen.

2012. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
nekem sem olyan fontos a külső ha figyel magára mint ahogy le is írtam... csak odaírtam az ideálom ennyi
2012. márc. 18. 18:05
 5/38 anonim ***** válasza:
Külsőre biztos van ilyen. Amit a belsőről írtál röviden összefoglalva: a tökéleteset keresed. Olyan pedig nincs. 21L
2012. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nem KERESEM a tökéleteset :) én leírtam a tökéleteset (mármint számomra az) külsőre ismerek ilyen lányt körülbelül ő csinálta az ideálom és eddig senki se érte utol még meg se közelítette... a lényeg hogy tudom hogy értelmetlen keresni :D de 1 kérdést megért :)
2012. márc. 18. 18:08
 7/38 anonim ***** válasza:
Van, én ismerek valakit aki szerintem hasoonlít arra amit leírtál.
2012. márc. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
hm... hát akkkor én lennék rosszúl tájékozott ? :D
2012. márc. 18. 18:18
 9/38 anonim ***** válasza:
persze h van:D élő példa vok:D
2012. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

már az elején megnehezítetted a magad dolgát és kiejtetted a népesség javarészét mikor kikötötted hogy legyen magához való józan esze, realista felfogás, meg önkritikája.

Ilyen nő nincs, ha van akkor meg nem fog pasik után hajtani. De 30 felett néha megjön az esze némelyiknek.

2012. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!