Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy egy férfi csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi csak több hónap után lesz szerelmes a párjába?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt egy 33 éves férfivel, én 25 éves vagyok. Azt mondja még nem szerelmes belém, és hogy nagyon szeretne már szerelmes lenni, de a szívét nem tudja sürgetni és irányítani. Azt is mondta, hogy mivel sok barátnője volt eddig akikben csalódott, így fél, hogy az érzelmeket kiölték belőle ezek a nők... Vár arra hátha megszeret, de ha egy bizonyos idő után nem megy neki, akkor szakítani fog velem, mert nekem sem jó így élni egy kapcsolatban azt mondta. Olyan furcsa, mert közben meg mindig puszilgat meg szorosan ölel magához és simogat meg féltékenykedik. Ha valaki nem érez szerelmet, akkor hogyan tudja ennyire álcázni a dolgokat?
2012. márc. 19. 10:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Persze több idő kell a szerelemhez mert a fellángolás is hasonló de az elöbb mutatkozik. Lehet nem akarja elsietni a dolgot de ha valóban szeret akkor úgyis ellesztek és majd az idő megoldja a problémáid.
2012. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
64%
Amugy hidd el néha jobb egy barát extrákkal mint a szerelem ami csodálatos de tud is annyira fájni.
2012. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, majd kialakul.. ugyan már, ezen ne izgulj :D
2012. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő is így van vele,nem csak a férfiak.
2012. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre vagyok ugyan ilyen, csak ezt nem mondom meg a másiknak. Ha szeretem, az természetes dolog, lényegtelen, hogy szerelem, vagy nem. A mostani páromhoz is kellett legalább egy év, hogy beleszeressek, de addig is együtt voltunk. Nem tudok olyanba szerelmesnek lenni, akit nem ismerek eléggé.
2012. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csegi89 ***** válasza:
100%

Nálam is így működik a dolog a nagyjából. Én olyan 7 hónap együttlét után szerettem belé a páromba. Addig nem tudok szeretni senkit, amíg igazán meg nem ismertem. Most kicsivel több, mint másfél éve vagyunk együtt.

22F

2012. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem kétfajta szerelem létezik. Az egyik esetben villámcsapásként érnek az érzelmek, a másik esetben lassú a folyamat, akár hónapokig is húzódhat. És utóbbinál attól még fontos a másik, meg kötődsz hozzá, csak maga a szerelem érzése nem alakul ki azonnal. A szerelem nálam mindig ugyanolyan érzés, csak mindig más váltja ki belőlem. Voltam már szerelmes első látásra is, meg volt hogy kb. egy évig tartott mire szívenütött a dolog. Nem hinném hogy ezek nagyban függnek az ember nemétől, éppenséggel lehetnek befolyásoló tényezők (mint a sok csalódás, vagy az önbizalomhiány, félelem) ami gátolhatja az embert és lassítja a dolgokat, de igazából szerintem mindenki más hatással van ránk, és teljesen helyzet- meg egyénfüggő hogy kivel mennyi időbe kerül közel kerülni egymáshoz.


23/N

2012. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és nekemis több hónap kell hozzá! :)
2012. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindketten így voltunk a párommal.

Nálunk kb 3hónap volt mire úgy éreztük,hogy szerelmesek vagyunk egymásba,addig ezt ki sem mondtuk.

6éve vagyunk együtt.

2012. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó látni és olvasni ezeket az eseteket, mert eddig ezen az oldalon ilyen témában általában azt tapasztaltam, hogy szinte erkölcstelennek nézik azokat, akik nem szerelmesek, mikor belekezdenek egy kapcsolatban. Bocsi, hogy nem válaszoltam, de az előttem válaszolók már leírtam mindent.
2012. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!