Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ott hagyott a barátom, nem mondta miért egyetlen okot mondott, azt hogy nem szeret már, de nem tudok nélküle élni azóta csak sírok miatta nem tudom mitévő legyek nélküle.

Nem is jön át hogy megbeszéljük és én meg nem hogy múlna hanem egyre jobban fáj és úgy érzem megürít hogy nincs mellettem elegem van az életből nem nem tudok ellene mit tenni hogy láthassam még legalább egyszer utoljára nem tudom hogy vehetném rá hogy legalább átjöjjön megbeszélni hogyan tudnám visszahódítani, mit mondhatnék neki, hogy csak még egy esélyt adjon.Én nem tettem semmi rosszat ellene ezt ő is megmondja azt is mondta hogy szép vagyok csak már nem szeret és nem tudom miért...


2012. márc. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
sehogy!
2012. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon ismerős a helyzeted sajnos :(

Egy fél hónapja kb ugyanezt éltem át... és egy másik csaj volt a háttérben és szerintem nálatok is ez lehet, hiszen a semminél én is jobb lennék biztos hogy nem lépne ki, ha nem lenne új kiszemeltje... De ez csak az én sztorim. Megpróbáltuk újra, de megint becsapott és csajozott a hátam mögött. Én is nagyon szeretem még, de mostmár nem tudom elhitetni magammal, hogy ő is... Most azt mondtam neki hogy legyünk barátok, tegnap találkoztunk és lesmárolt, de közben meg még mindig azt a csajt akarja megszerezni...De mondta hogy majd 1 hónap múlva kibékülünk valószínűleg csak kell neki egy kis idő amég hiányzom neki... Nem igazán hiszem ezt el...

A lényeg, hogy azt hittem belehalok a fájdalomba, de már sokkal jobb. Persze még mindig fáj, de már tudom, hogy túl fogom élni. És azt tanácsolom, hogy ne hagyd el magad, találkozz a barátaiddal :)

2012. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerelem egy érzés, ha a barátod már nem érzi,a akkor nem tudsz mit tenni, ellentétben a szeretettel, ami nem érzés hanem akaratos dolog, ha szeretne nem tenne ilyet. Nem érdemes szomorúnak lenni olyasvalaki miatt, aki nem szeret. Persze tudom, mondani könnyű, de gondolj bele: ha ő egyáltalán nem foglalkozik veled, te miért teszed?
2012. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de én megkérdeztem és nincsen más lány a dologban és már volt kapcsolatom de ennyire sose szerettem senkit, és igazából olyan válaszokat szerettem volna amiben megírnátok hogy mit mondhatnék neki amivel vissza hódíthatnám őt. Vagy csak annyira hogy átjöjjön megbeszélni hogy mit tettem mert mindig azt mondja, hogy semmit de akkor nem értem mi romlott meg egyetlen nap alatt. csak mit kellene tennem hogy átjöjjön legalább még utoljára.
2012. márc. 19. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha arra nem jön át, hogy megkéred, hogy beszéljétek meg, akkor nem tudom.

Én azt mondtam neki, hogy azt akarom, hogy barátok maradjunk és ebbe belement.

Mondjuk ha azt mondtam volna neki, hogy jöjjön át szexelni tuti átjött volna :D csalogatásnak nem rossz...XD persze csak vicceltem...:)

2012. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon kössz
2012. márc. 19. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, közölte, nem szeret, akkor nincs miért erőltetni. Porold le magad, mosolyogj, és máris jön valaki, aki értékelni is tud.

Amúgy hány éves vagy?

2012. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nem a szépségtől függ. Ha nem illetek össze, akkor nincs mit tenni.
2012. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!