Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról ha az egyik szülő meg akarja nektek mondani hogy milyen tempóban haladjatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel kicsivel több mint 1 hónapja vagyok együtt, elég sokat van nálunk, elég jól elvagyunk, de még nem feküdtünk le.


Ma jön haza apám, enyhén ittasan, és elkezdi a kis monológját hogy a múltkor is elment itthonról hogy mi nyugodtan tudjunk dugni( ezt a szót használta).

Erre mondom neki, hogy mi még nem tartunk ott , és nekem áll hogy ezt nem így kell csinálni , meg hogy egy nőt így nem lehet megtartani.

Barátnőm és én is még szüzek vagyunk, és szerintem nem haladunk lassan.


Jogosan érzem azt, hogy apámnak egy nagy paraszt hogy így beszél?

Meg mégis mi köze van hozzá hogy mi éppen mit csinálunk vagy mit nem ?


2012. márc. 19. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogosan érzed.

Ne is törődj vele, az én apám se normális. Az a jó tempó, amit ti mindketten jónak éreztek. :)

2012. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
semmi ne foglalkozz vele ez a ti dolgotok hogy mit csináltok egymással.
2012. márc. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem paraszt csak azt értened kell hogx be van ba szva és ijenkor mondanak mindent , a tempód szerintem nem lassó ráértek még ,ismerjétek meg és valami kellemes romantikus helyen legen az első!És attól fuggy menyi köze van hozzá hogy hány éves vagy!De akkor is csak kevés!
2012. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Örülök neki hogy nem csak én látom úgy hogy egy tahó.


Egyikünk sem olyan fiatal 20 elején vagyunk, de ettől függetlenül nem érzem, hogy sietnünk kellene.

2012. márc. 19. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Fatert elvonóra majd agyászhoz, nektek meg sok sikert a további életben!
2012. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt tempó ez, ha szüzek vagytok, fater csak részeg volt... Van akinek ez nem az előnyös oldalát hozza elő.
2012. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miután majd egy alvás után újra eléri az emberi szintet leüljek beszélni vele erről, hogy ez a magánügyem és semmi köze nincs hozzá, vagy csak hagyjam rá egyszerűen ?
2012. márc. 19. 15:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Paraszt, igazából úgyse ő dönti el, úgyhogy nem mindegy mit mond?
2012. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!