Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az alábbiak közül melyik jel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbiak közül melyik jel utal arra, hogy egy lány járni akar velem? és melyik arra, h csak barátkozni akar, vagy egyéb?

Figyelt kérdés

-mosolyog rám

-nevet velem

-szemembe néz,gyakran keresi a tekintetem

-lopva engem figyel

-sokat beszélget velem személyesen,fb-n is rám ír

-sokat beszél magáról,és a gondjairól

-inkább spontán dolgokról beszél

-beszólogat nekem,de kedvesen,huncutan mosolyog

-rendesnek tart

-"véletlenül" megérint

-megmutatja a tenyerét

-haját igazgatja

-úgy beszél velem,mint egy haverral

-megölel

-gyakran visszatér olyan témákra,amikről korábban beszéltünk

-szívesen csinál olyan dolgokat,amiről tudja,h én is szoktam csinálni

-őszinte

-köszön

-szinte mindig mond valamit ,ha elmegy mellettem

-nem néz a szemembe

-kettesben nagyon megnyílik,de nagyobb társaságban visszafogottabb,akkor alig szól hozzám

-bizalmas dolgokat elárul

-odafigyel,h mit mondok neki

-átveszi a stílusomat,gyakran használja azokat a szavakat amiket én is használok, ha velem beszél átveszi azt a hangerősséget,ahogy én beszélek.

-segítséget kér tőlem

-segít nekem

-néha nagyon kedves ha kettesben vagyunk,máskor meg ha ott vannak vele a barátnői épp ellenkezőleg,úgy tesz mintha nem is lennék.

-mindig ugyanolyan kedves,de barátok jelenlétében visszafogottabb,kettesben jobban megnyílik.



Most így ennyit tudtam összeszedni,de ezt csak így általánosságban kérdezem, ne arra tessék gondolni,h ezek itt mind csak egy lányra vonatkoznak. ezek csak ilyen nagy általános dolgok,és érdekelne,h melyik mit jelenthet.

köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 11. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

ebből az összes lehet 'jel' de ugyanúgy lehet más is.

Helyzetfüggő. :P

2012. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azigen. Még gyorsan összelökted. Attól függ. Ha te is ezeket csinálod vele, és reagál rá, akkor bitosan!
2012. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
tudod mit??? csapj a közepébe és mond el a lánynak hogy mit érzel mert ha már megölelt és nagyon bizalmasan beszél hozzád meg minden akkor rajta hajts rá ha kell mert lehet hogy elveszted!!!
2012. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyert ügyed van a lánynál sztem :D
2019. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!