Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri foglalkozni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri foglalkozni egy olyan lánnyal aki engem nem keres?

Figyelt kérdés
Ha én keresem és elhívom valahova, akkor szívesen eljön velem (pl. : sétálni) igaz nem tudom, hogy az csak egy natúr baráti séta vagy pedig randi (semmi nem volt még köztünk, de ha beszélünk vagy találkozunk akkor, jól elvagyunk), én szeretem de ő szerintem nem engem mivel már 1 hónapja nem írtam rá kíváncsiságból, hogy keres e, de nem keresett, érdemes vele foglalkozni keresni (nem nyomulásra gondoltam) és majd "megszeret" vagy az ilyet hagyni kell? Írjatok tapasztalatokat is akinek volt már ilyen vagy hasonló.
2012. márc. 19. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát fontos lenne tudni, hogy hány évesek vagytok.


Ha még gyerekek (18 alattiak) akkor lehet nem veszi a jeleket, ha már idősebbek akkor meg lehet nem is igazán érdekled, ha 1 hónap után sem írt rád, hogy mi van veled. De az is lehetséges, hogy megunta, ezt a haverságot, hogy nem léptél sosem. És most hogy nem keresed meg is győződött róla, hogy akkor te csak haverkodni akartál, ahogy ő is érezte, és ő meg nem akar nyomulni.


28/n

2012. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!