Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21f 17l? Picit összetett kérdés

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21f 17l? Picit összetett kérdés

Figyelt kérdés

Most jöttem haza külföldről 1 év után, és újra összefutottam vele véletlenül.

Tavaly még nagyon határesetnek tűnt, mivel kicsinek éreztem, mostmár viszont nem:)

Jóban voltunk, néha váltottunk pár szót amíg kint voltam addig is(chaten), most megpróbálnám.

De fura, hogy míg tavaly nem próbáltam volna meg, mert érezhetően kisebb(túl fiatal) volt, most már nincs ez a probelma


2012. márc. 19. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Áldásom rátok.
2012. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyen az élet :) próbáld meg, pont összeilletek korban :) biztos boldogok lesztek!
2012. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mit éreztél, és mennyire voltatok jóban? Én ugyanígy állok csak én 16L ő pedig 20, és valahogy nálla is ezt érzem h túl fiatalnak érez.
2012. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!