Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy szűz lány ilyet megtesz a barátjának?

Figyelt kérdés
Normális lány,nem az a k*rva fajta de a barátjának szó nélkül olyat megtesz amit nem kér.. Pl: leszopja,kiveri neki,lenyeli a spermáját,és megkéri,hogy élvezzen az arcára,mellére,vagy a szájára. Kb. 3 hónapja vannak együtt. Csak nekem fura az ilyen??
2012. márc. 19. 18:10
1 2
 11/16 lila nyuszi ***** válasza:
92%
Persze ha nem csinálná ezeket és a ti barátnőtök lenne meg elkönyvelnétek valami prűd lánykának. -.-
2012. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

Most úgy ebben mi a gáz őszintén? Az, hogy nem a ti barátnőtök? Sorra leprűdezik itt azokat a csajokat, akik erre nem hajlandóak, de aki meg igen, az kva... ??O.o

Egyébként egy párkapcsolatról van szó, az orálban, kézimunkában tök semmi nincs, szerintem eléggé full alap még a kamaszok közt is, amikor én voltam 16-18 közt, minden ismerős minimum pettingelt, ha nem szexelt, pedig akkoriban azért ez nem volt menő, csak tudtuk, hogy a többiek is csinálják.

Az, hogy lenyeli, meg az arcára élvezzenek, hát lelke rajta. Ha neki nem gond.

2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

őszintén, egy komoly kapcsolatban ezzel most mi a gond?


"az más kérdés, hogy nekem nem jön be, hogy ilyen szinten megalázzanak"


tegyük fel szeretik egymást, mindkét félt izgatja a dolog, a lány megteszi ezt a másiknak, mert örömet akar szerezni neki. miért lenne megalázás?

2012. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

ma 18:10


Ha neked a szexualitás fura akkor nyilván nem neked való! Ne foglalkozz vele!!!!



ma 18:16


Ezt a fene nagy élettapasztalatod mondatja veled, vagy csak a vécéajtón olvastad?!

2012. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Korodat nem merted kiírni :)) ne is lehet kapnál a fejedre:D de olyan 15 lehetsz
2012. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele! A prűd nők, feleségek miatt jár sok pasi a hivatásosokhoz. Ha minden nő ilyen lenne akkor már kihalt volna a legősibb mesterség!
2015. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!