Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még rendes lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még rendes lány? (Teljesen feladom! )

Figyelt kérdés
24F- vagyok! Nem tudok találni már 6 éve egy olyan lányt, aki komolyan venné a párkapcsolatot! Szerintem átlagos kinézetű vagyok, igaz nem vagyok egy nagy dumás. 21 éves korom óta egyedül élek, tiszta rendezett életet. Jó munkahelyem van, jól keresek. Nem panaszkodom, igaz egy kicsit sokat dolgozom. Ez a 6 éve csak olyan lányokkal találkoztam, akiket a buli és a társasági élet érdekelt. Általában azért kellettem a lányoknak, hogy megcsalják a barátjukat vagy nem volt épp senki, akivel lefeküdjön vagy anyagilag kihasználjon. Aki elhitette velem, hogy tényleg szeret az hazudott megcsalt stb... Ez által már a baráti körömmel is megszakadt a kapcsolatom! Miért vagytok ilyenek? Miért gázoltok át az érzelmeken? Egy határozott elutasítás is jobb, mint ez a sok sz@r. Már kezdem elszigetelni magam. Van még rendes lány köztetek?
2012. febr. 23. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Van! Én! Soha nem hazudtam senkinek, hogy szeretem és nem gázoltam át soha senkin. Elég rendesnek tartom magam. Bulizni nem nagyon szeretek a sok l*ty* miatt, de a társaságot szeretem.
2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen feladod, ahogy írtad, akkor nem tökmindegy? Amúgy van, csak meg kell tanulni kiszűrni a ribiket.
2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

Léteznek. Azonban nem fullextrásak, lehet, hogy nem túl dekoratívak, ezért legtöbb esetben ki sem derül, hogy rendes-e. (Tudom, tudom, fordítva is így van...) Persze van olyan is, hogy szép is, rendes is vki.

A lényeg, hogy vannak, csak kitartóan kell keresni.:)

2012. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
hidd el, sajnállak, mert én ugyan lány vagyok, viszont van egy kapcsolatom, már 9 hónapja, és nekünk nem a pénz a parti meg a társaság körül forog az életünk, hanem egymás körül...és magamat nem tekintem ilyennek, szóval, vannak még rendes lányok, csak ők elbujnak, nem diszkókba járnak, (esetleg)...ne add fel, nem érdemes, hidd el, lehet h holnap lehet h 1 hét múlva, vagy 1 év múlva, de jön valaki aki olyan lesz h még az életedet is odaadnád neki, mert annyira szereted majd, hidd el...ezt azért mondom mert én velem is ez volt, de most tényleg megtaláltam az igazit...ne add fel! vannak még!
2012. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasi vagyok, de nem értem am, h miért gondolja mindenki azt, vagyis a srácok többsége, meg a lányok is, h csak az a normális aki nem bulizik. Épp ezért nincs párotok, mert az a normális aki fiatalon társasági életet él, és ehez a buli is hozzá tartozik. Ébresztő!!
2012. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert egy buliban mennyi rendes lányt lehet találni tartós kapcsolatra..... -.-" max. egy éjszakára.....
2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Termeszetesen van, de ez szerintem egy adott ember elvein mulik. Ha en ugy gondolom, hogy atvagni azt aki ram szamit es aki bizik bennem nekem nem fer bele az ertekrendemben, akkor nem fogom megtenni! A megcsalas ugyanez. Szerintem eloszor ismerd meg a lanyt, figyeld meg masokhoz hogy viszonyul es abbol tudsz kovetkeztetni. Aki massal rosszul banik az elobb utobb veled is rosszul fog! Amugy azzal nem ertem mi a bajod, ha valaki szeret bulizni meg fontos neki a tarsasagi elet, a baratai... Nekem is fontosak es ebbe nem latok semmi rosszat! 24/L
2012. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Na menj a francba! Miért általánosítasz?
2012. febr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó, akkor csak 90%uk. Bocs.
2012. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
5#9 es vagyok. Méghogy buliba nincs rendes lány. Szerintem meg ugyan annyi rendes van mint ribi. Attól mert valaki szeret bulizni meg kikapcsolódni esetleg inni még nem lesz ribi. Az emberek 70%-a szereti az ilyen helyeket. A maradék a rokkerek, rapperek, meg a hasonló elvolt f@szok. otthonüléssel nem oldasz meg semmit. Az meg h nem szeretsz társaságba járni .... hát. nem fog bekopogtatni hozzád a szerelem, így vagy tovább sajnálgatod magad, vagy eljársz otthonról.
2012. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!