Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Osszejonnetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Osszejonnetek egy olyan lannyal, aki hallasserult, de ezen kivul mas baja nincs, szoval normalis?!

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 21:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Jó csak szólj előre hogy mi a helyzet, egyszer sétálgattam egy lánnyal, és mondta hogy vegyün fafafagyit, azt hittem hülyéskedik, én is igy mondtam hogy vegyünk. Többet nem szólt hozzám , kiderült hogy néha dadog előtte nem vettem észre......
2012. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megszokni az ilyet, de ha a barátod szeret, elnézi.

Én is hallássérült vagyok, a barátomat meg valamennyire zavarja. Ez természetes, nem is veszem tőle rossz néven, hiszen velem nehezebb beszélgetni, mint egy átlag emberrel.

De sosem mond olyat ezzel kapcsolatban, ami bántó lenne. Csak tudom, hogy neki ez egy kicsit nehéz, látom rajta.

De szeretjük egymást, tudunk egymáshoz alkalmazkodni, ez a lényeg.

Szóval nyugi, ha valakink kellesz, akkor így is kelleni fogsz!! :-)

Csak tudd, hogy neki sem könnyű...

2012. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

ez a legkisebb gond

f18

2012. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen. Hangos környezetben dolgozok, így elég jó a testbeszédem, illetve jól is értem, ő pedig valószínűleg jól ugyanígy van vele és emellett még szájról is tud olvasni. Végre lenne egy lány, akit le tudnék vinni a discoba és kitűnően tudnánk a nagy zajban is kommunikálni.


23F

2012. márc. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, aki válaszolt a kérdésemre! :)
2012. márc. 20. 19:57
 16/22 anonim ***** válasza:

igen ha szeretem akkor ez a dolog nem állhatna közénk ha fél lába lenne 1 csajnak és szeretném akkor is járnék vele mert a belső tulajdonságok jobban számítanak mint a külső

legalább is nekem


17/f

2012. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kissé nehéz lenne azért udvarolni egy ilyen lánynak, mert ugye nem hallja, amit mondok :D De amúgy simán :)
2012. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Aki hallássérült az nem azt jelenti, hogy semmit sem hall.
2012. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, hogy hallássérült, ha ezen kívül bejön... Legalább nem hallaná, ahogy a fürdőszobában énekelek :P Néha elég szörnyű tudok lenni ám xD


Egyébként az sem mind1, hogy mennyire sérült a hallása... Mert ugye vannak itt is szintek... Ha csak jelnyelvvel értenénk meg egymást, az sem gáz, csak ugye nem ismerem a nyelvet, így kicsit húzós. De ha megtanítana rá, az úgy teljesen rendben van, sőt, legalább lenne közös programunk. :)

2012. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha fogyatékosság, akkor olyan lánnyal nem jönnék össze, akinek idővel életveszélyes lehet az állapota. Utóbbit nem tudnám elviselni, mert mindig aggódnék érte, és nem akarom magam kitenni ilyesminek. Ha persze szeretem, meg együtt vagyunk és úgy történik valami, akkor az más tészta.
2012. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!