Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznatok, osszejonnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznatok, osszejonnetek egy olyan nos pasival, akirol biztosra tudjatok, hogy pocsek a hazassaga, (van egy gyerek), de mar kulon is alszanak a feleseggel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
nem
2009. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
se nem randiznék és még csak nem is gondolnék olyasmire h összejöjjek valakivel akinek felesége van...már csak azért se mivel anyáméknál már nem dúlt a szerelem, de a nevelőapám ezért hagyott el minket...jobban mondva valami kis "csitriért" aki kikezdett vele
2009. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem, utána nem tudnék a tükörbe nézni. És ha ilyen rongy ember, hogy megcsalnáa a feleségét, akkor a barátnője mit vár tőle?

Ráadásul a házasság még sokszor menthető, ha mindkét fél próbálkozik, akkor visszaállítható a kezdetekre. Arról nem is beszélve, hogy szent, de mit is tudn a a szentségről valaki, aki képes lenne egy családot szétrombolni, vagy abban közreműködni...

2009. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindegyik azt mondja, hogy rossz a házassága, ne dőlj be! Én belementem ilyenbe, életem legrosszabb élménye és biztos vagyok benne, hogy sokat változtatott a kapcsolatokhoz való hozzáállásomon (rossz értelemben sajnos) ez a tapasztalat. Ha visszatekerhetném az időt, kitörölném azt a napot is, amikor megismerkedtem vele. Tanulj más kárán, nem kell feltétlenül neked is megtapasztalnod és csalódnod!

Mielőtt azt gondolnád, hogy "ő más" vagy "majd melletted más lesz"- ki kell hogy ábrándítsalak. Játszik majd veled amíg neki kényelmes és amíg nem kerül veszélybe a "rossz" házassága. Aztán ő "visszamegy" a családjához, te meg csalódottan és összetörve egyedül maradsz.

BELE NE MENJ!!!!

2009. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

NEM MUSZÅJ A HÅZASSÅGÅT KOCKÅZTATNI MEGHÅT LEHET HOGY

NE IS HIGYÉL NEKI LÅTOD MINDENKI EZT IRJA

SZAL SIMÅN CSAK DUGJ ATOK EGYET NÉHA ÉS KÉSZ

2009. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. márc. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha!

22/f :)

2009. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lehet, hogy tényleg rossz a házassága, meg lehet,hogy a fejében megszületett a döntés is, hogy befejezi, DE! Nekem volt egy ilyen "udvarlóm", aki égre-földre esküdözött, hogy álljak mellé és lesz ereje végigvinni ezt. Nem mentem bele, tudod miért: Mert akkor én lettem volna a végén a bűnbak. Az el van ilyenkor feledve, ami addig volt, egyből az jön be a képbe, hogy "Jött az a nő, és elvette apucit a családtól!" és akkor még az a szerencse, ha a férfi komolyan is gondolja, mert ilyenkor sokszor félúton visszafordulnak. És akkor a "harmadik" marad a sz--ban.

Tehát az én válaszom az volt: tedd rendbe az életedet és majd ha tiszta lappal kezdel, akkor beszélhetünk! Még így is nagy vállalás az, hogy egy egyedülálló nő "bevállal" egy kétgyerekes, elvált férfit.

Persze, hogy nem lépett a fickó. Sőtt.... azóta is együtt él a feleségével. Én felemelt fejjel merek a szemébe nézni, ha találkozunk, de ő lehajtja a fejét.

De végülis esete válogatja, én nagyon meggondolnám a helyedben a helyzet minden elképzelhető oldalát!

2009. márc. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mit akarsz tőle. Komoly, tartós kapcsolatot ne várj, akkor nem csalódhatsz benne. Ha csak a szexre mész (mint, ahogy vszleg ő is!), akkor még jó lehet.
2009. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Mivel én már 40 éves vagyok, így sokat láttam, hallottam, tapasztaltam. Higgyétek el, hogy a nők nagy része nyugodt szívvel megteszi, eszébe sem jut ilyenkor a férfi felesége.
2009. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!