Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Volt egy 4 hónapos kapcsolatom, végül én vetettem neki véget, mert úgy gondoltam nem szerelem amit érzek. Viszont azóta hiányzik és sokat gondolok arra hogy újra kellene kezdeni.

Járt már valaki hasonló cipőben? Most csak az egyedüllét miatt érzem ezt vagy tényleg érdemes lenne még egy esélyt adni a dolognak?


2012. márc. 19. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem maradtál vele?
2012. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak az egyedül lét érzet ezt
2012. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mert 3-4 hónap alatt nem kezdtem el érezni semmi egetrengetőt és ezért bepánikoltam hogy nem vagyok képes a szerelemre vele szemben. csak utólag jöttem rá hogy enélkül is elég rémes időszakom volt. (minden összejött és alig koncentráltunk egymásra)

Most meg nem tudom mit érzek, de hiányzik :)

2012. márc. 19. 22:52
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, én is gondoltam az egyedüllétre, csak elvileg lenne más, mégis ő jár a fejemben.
2012. márc. 19. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy volt kapcsolatot sem érdemes újra kezdeni, mindig ott lesz benned, hogy egyszer már szétmentetek, és ez a gondolat folyamatosan mérgezi majd a kapcsolatot
2012. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dottorre ***** válasza:
Kovacsolassal kell, hogy egyetértsek. Most hiányzik, mert nem vagy senkivel. Ha lenne valami lehetőség, eszedbe sem jutna. Egyébként is ,én is abban hiszek, hogy ami egyszer tönkrement ,az már sosem lesz a régi.
2012. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!