Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon régi exbaráttal működhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régi exbaráttal működhet újra egy kapcsolat? Megváltozhattunk mindketten annyira, hogy érdemes legyen újrakezdeni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi azoktól, akik ilyen helyzetben jöttek össze újra a barátjukkal.

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt majdnem egy évig jártam egy sráccal, mondhatni az első olyan szerelmem, ami nem csak egy gyerekkori fellángolás volt, hanem több. De szakítottam vele, mert nagyon durván féltékenykedett ok nélkül és hiába ígérte hónapokon keresztül, hogy meg fog változni, nem tette. Azóta párszor beszéltünk, egyszer szóba is került tavaly, hogy meg kéne újra próbálnunk, de mivel pont akkor utaztam ki hosszabb időre külföldre, nem lett belőle semmi. Most hogy hazajöttem, megint elgondolkodtam, hogy talán az évek alatt mindketten sokat változtunk, megpróbálhatnánk. Nem tudom, ez jelent-e valamit, de sokszor álmodok vele, és minek tagadjam, gyakran önkielégítés közben is rá gondolok.

Szerintetek működhet?

22/l


2011. ápr. 9. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Én azt mondom erre, hogy szerintem működhet. Viszont előtte le kell ülni mindent, de mindent kitárgyalni, hogy mi miért volt a kapcsolatotokban. Mindent újra át kell rágni, a rosszakat, amiért tönkrement a kapcsolat. Ha ezt jól megbeszélitek, és ő is belátja a dolgokat és te is, akkor működhet a kapcsolat szerintem.
2011. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Ha a féltékenységen kívül nem volt más ok akkor, persze működhet, ha sikerült levetkőznie.
2011. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. A baj csak az, hogy a féltékenység nagyon ritkán változik. De hátha.
2011. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, csak előtte meg kell beszélnetek mindent, és először jobb lenne csak barátkozni, ha ugyanazt érzitek egymás iránt, akkor úgyis összejöttök.

A féltékenység nem nagyon tud eltűnni, de ha megbeszéled vele, hogy nem kell aggódnia, nem vered át, és bízzon benned, akkor meg lehet próbálni.

Én öt évig voltam együtt a barátommal, négy év után újrakezdtük, de sajnos rá kellett döbbennünk pár hét alatt hogy mindketten annyira eltávolodtunk, hogy már nem működik együtt. Szinte egy vadidegen ember állt előttem, aki árnyéka se volt a régi önmagának.

Így megmaradtunk barátoknak.

2011. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!