Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt szóvá tegyem vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt szóvá tegyem vagy csak haveri beszélgetés volt?

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal. Van egy lány, akivel anno majdnem összejöttek, csak aztán nem úgy alakultak a dolgok. Néha szoktak beszélni msn-en, facebook-on, párom írogat a képeihez, és nem is ez zavar.(najó picit talán, akármennyire is szánalmas ez a facebook dolog) Pár napja viszont megláttam, hogy haverjával arról beszélgetett, hogy milyen jó nő, és hogy jól megd****k, csak vagyok én, tehát így nem. De rendesen kivesézték a témát. Lányok ti mit csinálnátok? A fiúktól pedig azt kérdezném, hogy ez jelent valamit, vagy minden jó nőről így beszéltek, és ez csak egy haveri poénkodás volt?
2012. márc. 20. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem poénkodás, de a férfiaknál így megy ez.

Veled van, és téged szeret.

Ennél több nem kell.

Férfiak a csajokat kibeszélik, a párod egy egészséges férfi, nem kell rosszra gondolni.

2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azért szóvá teheted, hogy legközelebb ne így beszélgessenek, mert neked rosszul esik.
2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódnom, hogy esetleg tervez valamit a csajjal, akármennyire is néz ki jól meg egyebek? Mondjuk megbízható pasinak ismertem meg, csak ez mégis fura volt, meg szarul esett, de nem akartam balhét rendezni feleslegesen. :)
2012. márc. 20. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Ott a válasz: megdugná. Csak sajnos, ott vagy te. Én a helyedben ezen a ponton otthagytam volna a csába. Aztán azt dug meg, akit csak akar.
2012. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző!


Ugye nem vagy olyan naív, hogy azt gondold, hogy a pasik nem dugnának meg minden második szembejövőnőt ha tehetnék? De ugye egy részük nem teszi, mert ott a párjuk, akit szeretnek, a másik részüknek meg nem számít, hogy ki van ott, megteszik.


Én egyébként nem akadnék fent, az a lényeg, hogy nem tenné meg, mert te vagy neki.


28/n

2012. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden jó nőről így beszélünk és sajnos a párkapcsolat egy megkötés. De azért vannak szép részei is, úgyhogy ezért nem rúgunk fel egy kapcsolatot.
2012. márc. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ott. Kérdezd meg, akarja-e hogy félreállj. Ha gondolkodik a dolgon, vagy igen mond, hagyd ott. Ha rávágja, hogy "dehogy is!" akkor maradj vele. Ha jól ismered, amúgy, nem is kell kérdőre vonod, hiszen tudod milyenek a fiúk...
2012. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

esküszöm, amióta elterjedt a facebook, azóta csak a baj van vele! :)


Miért likeoltad annak a csajnak vagy pasinak a képét, bejegyzését, miért kommentelsz ennek annak a képe alá, kivel beszélgetsz, mit miért?? miért küldted azt meg amazt annak meg amannak???


tönkre teszi a kapcsolatokat ez a sz@r! :)


AMÚGY igen sok pasi ír ilyet de sokan nem! Talán egy értelmesebb pasi azért olyat nem ír h megdugnálak, megb@sználak, de olyanokat írunk h szexi vagym jól nézel ki, ez általános!


De az is igaz, hogy a nőknek ez sz@rul esik mert azt hiszik, hogy ők nem olyan szépek....


De ez fordítva is igaz ha a nő csinál hasonlót! :)


Amúgy meg én megmondanám neki h ez zavar!

27/f

2012. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
53%

25 éves fiú vagyok és sosem beszéltem így más lányról a legjobb barátaim és haverjaim előtt sem.

A srác meg fog csalni.. én szóltam!

2012. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

14:59 megint

Azt nem részletezted, hogy mit jelent hogy ""megláttad"" hogy erről beszélgetnek. Nyomozol utána?

Még annyit tennék hozzá az egészhez, hogy sok férfi valóban megdöntene nagyon sok nőt, de általában olyanokat akiket kb nem is ismernek. Csak megnézik az utcán vagy látásból ismerik esetleg. De most szerintem sokkal rosszabb a helyzet, mert elég konkrét a személy és tetézi hogy anno majdnem összejöttek.. ez nem egy x+1edik lány, akit megdugna egy kanos pasi. Ez az a lány, akit már régen is megdugott volna és már évek(?) óta ott lebeg ez a misztikum a levegőben, hogy vajon milyen lehet az a másik gyümölcs.

Ezért szerintem megéri balhét rendezni..pasiként mondom, megérdemli..

2012. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!