Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsatanatok neki es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsatanatok neki es vele maradnatok ezek utan?

Figyelt kérdés
A pasimrol kiderult hogy nos 4 honap utan mondta el ,allitolag kulon elnek de ebben nem vagyok biztos!Szerintetek lehetseges hogy ha szeret engem valaszt ,vagy soha nem hagyja ott a feleseget meg akKor sem ha a hazassag allitolag mar reg nem boldog?Amugy sajnos tobb mindenben kamuzott,de en nagyon szeretem ot!
2012. márc. 20. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
szemétre vele
2012. márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem dobjad. Azért szereted, mert hamis képed van róla. Ha kezdettől fogva tisztességes lett volna, akkor szóba sem állsz vele.
2012. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kihasznál, dobd, találsz olyat, aki csak a tiéd lesz. Hát nem volna sokkal jobb?
2012. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem ezen múlik kedves kérdező.

13 évig voltam nős, a végéig, sőtt még utána is egy darabig a volt nejemmel éltem.

2 gyermekem is van tőle.

Házasságunk utolsó 2 éve nagyon rossz volt, így kerestem magamnak egy lányt.

Igaz, én még az első randi előtt elmondtam mi a szituáció, a lány pedig megesküdött, hogy nős férfival sosem kezd.

Szóval ez a lány 3 éve a mindenem, és 1 éve a feleségem. :)

2012. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo,nallam az a gond hogy hazugsaggal inditott,es amikor rakerdeztem hogy el akar e valni azt valaszolta hogy meg nem tudja!Ennyi hazudozas utan mar az sem lepne meg hogy hamarosan kiderulne hogy gyerek is van ami miatt nem akar valni!Felek hogy a vegtelensegig hitegetni fog!
2012. márc. 20. 17:11
 6/10 anonim ***** válasza:
dobd amint lehet
2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4-es voltam.

Én se tudtam, hogy válni akarok, egyszerűen egyedül voltam egy házasságban, és vágytam valakire aki szeret.

Egy házasságban élő ember természetes, hogy nem mondja meg az igazat, különben esélye sem lenne olyanoknál, akivel komolyra fordulhatna a kapcsolat.

Én úgy voltam vele, hogy jobb a kapcsolat elején tisztázni, hogy nős, gyerek, ...stb, de sokan a hazugságot válasszák, amit nem nagyon lehet felróni a fent leírtak miatt.

Egy dolgot tehetsz:

Üljetek le, és beszéljétek meg.

Mond el neki, hogy megérted miért nem mondott igazat, de te komoly kapcsolatra vágysz.

Tehát öntsetek tiszta vizet a pohárba, és kezdétek előről.

Mond el neki, hogy te nem kezdesz nős pasikkal, de ha így alakult, megkapja az esélyt (már ha szereted).

Fél, egy év alatt úgy is kiderül, hogy mit szeretne.

Ha nem változik semmi, még mindig mondhatod neki, hogy szia.

Ha látod a hajlandóságot a váltásrá, márpedig miért ne látnád, akkor maradsz, és talán megtaláljátok egymásban az igazit.

Azért félnek sokan az ilyen kapcsolattól, mert a házas fél mérlegel, és hasonlítgat, ami ilyenkor teljesen természetes.

A Nejem is olyanokon ment keresztül mellettem, hogy le a kalappal...

Nehéz egy 13 éves házasságot feldobni, főleg ha van gyerek.

Még akkor is, ha már nem működött.

Viszont ezzel is bebizonyította, hogy mennyire szeret, és én is kiálltam mellette.

2012. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17:29.

Aha csak ez sem tartott sokáig xD

2012. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:

Az egy másik napra tartozik, de az esély megvolt...

2012. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"kiderult"??? hogyan derult ki? hat ha hazudott akkor ennyit az oszintesegerol :))) nem tudom te hogy vagy vele de nallam az oszinteseg az elso helyen van. Ha nem kapok oszinteseget akkor "bocs de van jobb dolgom is".
2012. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!