Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm tegnap szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm tegnap szakított velem 1 hónap járás után mert azt mondta hogy nem szeret pedig 5 napja még nagyon oda volt értem és mondta hogy szeret és látszott rajta hogy komolyan mondja. Valahogy vissza tudom hódítani?

Figyelt kérdés

19 vagyok ő 17

szeretem és borzasztóan fáj...

Mit tehetnék?


2012. márc. 20. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hónap még arra se elég, hogy a nevét megtanuld rendesen, az szinte nem is kapcsolat.
2012. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Körül nézel a piacon hátha találsz jobbat. Nehéz út áll előtted ha vissza akarod kapni véglegesen.
2012. márc. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy gondolod hogy szeretett, és nem csak a kezdeti fellángolás miatt mondta hogy szeret, akkor oka van hogy így érez. De az is lehet, ő is azt hitte szeret, de rájött hogy ez csak vonzalom. Tudd meg a részleteket az érzéseiről, ő bizonyára tudja csak nem mondja. Kérd meg hogy legalább modja el mikor mit érzett pontosan..
2012. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pont ennyi voltam. Talán kicsit kevesebb amikor bennem nagyon mély nyomot hagyott egy kapcsolat. Én azóta azt vallom (bár biztos valaki szerint hülyeség). Addig üsd a vasat amíg forró. Bulizd ketté az agyad, nőzz ezerrel. Ilyen fiatalon én egy percet se áldoznék rá ha kidobott volna. Bár ahány ember annyi felfogás.:)
2012. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!