Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is gáz, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz, amikor valaki facebook-on mindenkinek közzéteszi, hogy kivel van kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy kivel "jár" éppen.
2012. márc. 20. 20:44
 2/13 anonim ***** válasza:
az gáz ha 2 hetente kiírogatják:D
2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az egész failbook gáz
2012. márc. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
az egész facebook gáz, ahogy van... arra kéne csak használni, hogy üzenetek, ismerősök és kész. nem a sok b'zi játék meg alkalmazás...
2012. márc. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne gáz?? Gáz az ha 2 hetente váltogatja a párját meg ha kamuból kiteszi h jegyben járnak v házasok. Van 1 ismerősöm. 5 hónapja nem volt a csajjal és kitették h jegyben járnek majd kb 1-2 hetente szakítottak és aztán újra jegyben jártak.

Én mondjuk már 43 hónapja vagyok a párommal és igen kint van h mi együtt vagyunk.

2012. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha komoly kapcsolat, akkor nem gáz. Bár én így is csak ismerősöknek tenném láthatóvá.

Személyes véleményem szerint felesleges kitenni, senki másnak köze nincs hozzá.

2012. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kiírással van a baj, hanem amikor minden második nap raknak ki egy összebújós/csókolózós képet, mintha bizonyítani akarnának az embereknek, hogy ők igenis tartalmas,harmonikus kapcsolatban élnek. Vagy amikor egymás falára írják, hogy " IMÁDLAK BAAABYYY" meg hasonlók, akkor egy kicsit kimegyek levegőzni.
2012. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok.

Nah igen az én adatlapom pl csak ismerősök látják. De az az ismerősöm akit mondtam csak a nőjével tárgyalt egész nap ÜZENŐFALON h mennyire szeretik egymást meg ilyenek. Töröltem is mert meguntam. Nemrég megnéztem az adatlapját és csak a nője meg a testvére volt az ismerősei között. Jah és úgy látom már vége is a nagy "eljegyzésnek"

Na ez a nevetséges

2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét fél felől előnyös lehet mert talán kevesebben vetnek szemet rá, mert kapcsolatban van :)

nekünk kint van, fél éve együtt vagyunk, ott levelezésbe beszélünk ha nem tudunk élőben, mert ez ugye ingyen van(t-mobile). és idáig egyszer írtam neki üzenőfalára, születésnapjakor hogy "szeretlek nagyon <3" :D

sztem nem gáz

2012. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónapja vagyunk együtt a párommal, mindketten komolyan tervezünk és ő szerette volna közkinccsé tenni, hogy egy pár vagyunk, én belementem. Csak az ismerősök látják, nincsen ebben semmi rossz szerintem. Amitől én falra mászok az a "bonyolult kapcsolatban van" téma, illetve az ha hetente mással van valaki és midig azt bizonygatja, hogy most tényleg ő lesz a nagy ő... :)

Olykor ha a kezem ügyébe kerül egy egy találó kép, vagy idézet, akkor én is kiposztolom az oldalára, ahogy ő is az enyémre. Én ezt nem érzem túlzásnak, nem percenként mennek az üzik. Engem jobban idegesítenek a NORMÁLIS pároknál az egyedülálló, unatkozó, minden bölcsességet kiíró egyedek, mert nekem általában ezzel van tele az üzenőfalam. :)

2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!