Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos és sürgős! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos és sürgős! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gondolom az első mondatot mindneki tudja. :) Van egy lány akit szeretek. Az utóbbi pár hónapban kavargattunk de én nem akartam komolyat ezért sose tértem rá a járás témára... Nemtudom hogyha rátérek és megkérdezem akkor járt volna-e velem. De szerintem igen. Csak az az egy gond van hogy már vagy 3 hete semmi nem volt és mással kezdett el jóban lenni. Most már járnak sajnos és rájöttem, hogy nagyon szeretem és nekem ő kell mindenféleképpen... Mit tehetek??
2012. márc. 20. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
majd meglátom :) köszi :D
2012. márc. 20. 21:29
 12/14 anonim válasza:
Szerintem ez a házinyúlra nem lövünk dolog embertől függ. Két példát is láttam a sulimba, akik még 10-12 környékén jöttek össze, elballagtak és a mai napig együtt vannak, boldogan. Én is osztálytársammal vagyok együtt, bár még csak majdnem 1,5 éve...
2012. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 DonKartács ***** válasza:
Nem értem a mai fiatalokat elfogadják van b..i van mű p...a tele a Fb velük és még mindég le vannak ragadva hogy ha valakinek van valakije senki mással nem beszélhet Jézusom nőjünk már fel Ha egy kapcsolat rossz előbb utóbb kiderül !!!!
2012. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
BAxxus kulcs. Szeretkeztel vele de nem tudod bevallani neki hogy szerelmes vagy bele? olyan nehez egy oszinte sort irni neki? Ennyit csak megengedhetsz magadnak miutan mar benne voltal! Ahh mily nehez az oszinteseg eggyeseknek...
2012. márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!