Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan háborodtam fel, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan háborodtam fel, vagy szerintetek is felesleges? FONTOS NAGYON!

Figyelt kérdés

A barátom focizik, és ma a meccsre én is kimentem, és később megjelent az exe is. Érthető hogy kiért ment ki .. :/ Ráadásul a pasim azt írta neki, hogy szülinapja alkalmából rúg neki egy gólt. Lassan egy éve vagyunk együtt, ezt pár hónapja írta neki. De ma rám se bagózott, alig nézett rám, amikor megjött az exe egyből kiszúrta köszönt neki, mosolygott. Ideges lettem és elmentem sétálni. Amikor vége lett, akkor oda hívott, kiabált velem, lökdösött, stb. És ezt nem x :/ Nem az első ilyen. Szinte minden napra jut valami vita, nagyon érik a szakítás. Még az anyukája is nekem pattogott. -.-" Értem én hogy védi a fiát, de akkor is. Lássa már meg hogy milyen. Oda szólt nekem a pasim hogy akkor megyek vonattal, nem visznek haza.

17L / 18F


2012. márc. 18. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nos, tudni kell alapjáraton, hogy egyikőtök sem vagyontárgy, hanem SZABAD (akaratú) ember, így nézz mindig a kapcsolatra

de még így is azt mondom, hogy hagyd el azt a baalfaszt, nem is szeret téged igazán

2012. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ennyi volt. Nem érdemes folytatni.
2012. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha van eszed akkor még ma dobod
2012. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem se. .. :/ Mondta hogy akkor én minek köszöngetek fiúknak. Nekem nem azzal volt igazán bajom hogy köszönt neki, hanem hogy engem szinte le se sz*rt, viszont arra mosolygott, lökdös és kiabál velem.
2012. márc. 18. 16:25
 5/11 anonim válasza:
Még azt esetleg meg lehetne beszélni, hogy miért viselkedett így veled és az exével(persze, csak ha mindkettőtöknek nagyon fontos a kapcsolatotok, de sajnos ahogy látom, ha iyleneket mond neked, hogy menj haza vonattal, akkor nem hiszem, hogy neki az..) de az hogy lökdös, szerintem arra nincs mentség
2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudnám mással látni. :/ Tudom hogy ez már nem az igazi, és szakítani kéne, de szeretem ... Vagyis ... valami olyasmi. :/ Normálisan akarok vele beszélni, és kiabál. Ujjal mutogat rám, pofákat vág, stb.
2012. márc. 18. 16:36
 7/11 anonim válasza:
4. vagyok. ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Nagyon szeretem, de már rég nem olyan a kapcsolatunk mint régen.. És nekem sincs bátorságom döntést hozni:(
2012. márc. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Néha olyan mintha csak ARRA kellenék neki. :/ Persze tud kedves, aranyos is lenni, kérés nélkül vesz nekem ezt-azt, persze én ezt nem akarom és nem is nagyon szeretem. Anyukája is mondta hogy teljesen oda van értem. De ha így beszél velem és ilyeneket csinál nem tudok vele maradni.
2012. márc. 18. 17:01
 9/11 anonim ***** válasza:
:SS szerintem elég szemét egy barátod van... nem érdemel meg téged, amiket csinált. egyébként szerintem nagyon szánalmas és égő ha egy 18 ÉVES fiút, aki gyakorlatilag már férfi! (szellemi szempontból nem nagyon) az anyja beleszól a "kapcsolatába"...
2012. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát most úgy ahogy rendben van minden.. ő teper.. én viszont kicsit hűvös maradok vele.
2012. márc. 18. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!