Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egyik legjobb haverotok exével?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb haverom exbarátnőjébe beleszerettem,még nincs 1 hónapja,hogy szakítottak. Gondolkozom rajta,hogy szólok a srácnak,hogy próbálkozom az exénél,esetleg megkérdezem,hogy zavarná-e,vagy nem tudom. Ötletek,tippek,vélemény ?
2012. márc. 20. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

EXbarátnője, tehát összejöhetsz vele.


A saját boldogságod legyen az első, ha szereted a lányt akkor hajrá. :)

2012. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a haverodnak is, de végül is EX.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
76%
Attól függ hogyan váltak el. Attól, hogy még ex, érezhet valamit a csaj iránt, hisz nem véletlenül voltak együtt...
2012. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
A csaj ex. Szóval jelenleg haverodnak sok köze nincs a csajhoz. De azért ha szólsz neki előtte abból baj nem lehet.
2012. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
SOHA nem jönnék össze a legjobb haverom = barátom exével. számomra az tiltott gyümölcs.
2012. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is így voltam vele. Próbáltam magam lebeszélni a csajról,mikor szétmentek,akkor még csak tetszett,de beleszerettem. Szívem szerint bepróbálkoznék nála,de a haverom bezavar a képbe. Nem tudom,hogy szóljak-e neki.
2012. márc. 20. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj vele és kérdezz rá hogy zavarná-e. Ha igaz barát akkor mindenképp azt fogja mondani hogy csak nyugodtan, de látod majd rajta hogy mennyire örül a dolognak és így tudsz dönteni. jobbat nem tudok:S
2012. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

SIMÁN!

Vagy talán joga lenne lestoppolni a nőket?!

2012. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tiszteletbol a baratod irant szolhatsz neki hogy tetszik neked a volt baratnoje. Talan aldasat is adja! Persze ha megsertodik akkor korultekintobben kell eljarj es figyelj arra hogy a lany mit erez, gondol, vagyik. Amennyiben a lany szivesen van veled akkor nem kene megakadalyozzon semmi sme abban hogy vele legy. De mint mondtam, a baratodra is kell gondolj am, tiszteletbol.
2012. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én a legjobb barátnom exével jártam és nem volt 2 órája se hogy szakítottak és jártam vele.. de a barátnom már nem szerette annyira szóval nem bánta.
2012. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!