Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek a legjobb barátnőtök exével? (aki én vagyok)

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, A-val, aki végül nem volt nekem való. Rövid ideig voltunk együtt, de vele együtt megismertem a barátnőjét B-t, aki mint kiderült nagyon szimpatikus (aztán részben miatta szakítottam az exemmel).

Mikor megismerkedtem velük, nem ismertem őket, csak külsőre, igy aztán A-t választottam. B-t kellett volna.

A baj az hogy B és A folyton együtt vannak, és A-nak rosszul esett a szakítás, B pedig jó barátnője.

Ja és a kérdés: lásd fent :)


2011. dec. 11. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, mert egy igaz barát sokkal fontosabb, mint egy pasi, amiből még rengeteg lehet, mellesleg, a legjobb barátnő nem árulja el a másikat, ezzel, ez egy kisebb hátba döfés, meg az A-nak a személyiségétől is függ. Mikor szakítottatok? Ha majd túl lesz rajtad és talál valaki mást, akkor talán majd nem érdekli, annyira, h a legjobb bnője, az exével jár. De persze, ezt meg kell beszélnie a vele, hogy nem lenne e gond meghasonló, a másik mennyire ismered B-t? Lehet van valakije, és lehet nem is vagy az esete, és lehet, hogy szimplán baráti szálakat érez feléd. :)
2011. dec. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

A legjobb barátnőm exe nem te vagy. :D


Nekem hála az égnek sok barátnőm van, és mind nagyon jó barátnő. Egyikre sem mondanám, hogy legjobb, mert mind egyformák a számomra.


Szóval: bizonyára fiatalok vagyok még, ha ez az állandó együtt lógás nálatok még téma. :) Ilyen esetben valóban nem a legjobb húzás, ha az exed barátnőjével kikezdesz. Szerintem ehhez idő kell, és itt nem két hétre gondolok. Sok idő.


Egyébként én hasonló helyzetben voltam. Egyik barátnőm összejött egy sráccal, majd szakítottak egy hónap után. Aztán rá másfél évre összejöttem vele én. Nálunk ebből nem volt gond, addigra már barátnőmmel nem igazán tartottuk a kapcsolatot. Végül mi is szakítottunk, és azzal a lánnyal újra barátnők lettünk. Legalább van közös témánk. ;)


24/n

2011. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nők közt nincs igazi barátság, aki pedig hisz abban, hogy van az majd meg fogja még tapasztalni.Nagy barátságnak nagy sz@r a vége. Ezzel azt akarom mondani, nyugodtan hajtsrá a B-re.Ha bejössz neki akkor A le lesz sz@rva.Ez persze fájni fog neki ,de B boldog lesz A-t meg megvigasztalaja C pasi:)Hogy biztassalak elárulom egy nőnek csak két barátra van szüksége, egy nála kövérebbre és egy nála csóróbbra, ha B egyiksem A-nak akkor nem is lehettek volna olyan nagyon jó barátok, előbb utóbb úgy is összevesznének valamin.
2011. dec. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze.De még az exem legjobb barátjával sem.Sem barátnő exével :/

23N

2011. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NEM
2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!