Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkednek Győrben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek Győrben a párkapcsolatilag komolyan eltökélt emberek?

Figyelt kérdés

Tudjátok az zavar, hogy ebben a városban egyszerűen a közösségi élet már annyira kimerül a részeg kis pisisek heti többszöri dorbézolásában a laposon, bridge-n, vertigoban vagy akármelyik hasonló helyen, ahol majdnem mindig jócskán betintázott mindegyik de legalább mellette szinte mint komolytalan érzelmi és mentális képességű csajok riszálják magukat.

Szerintem eleve megalapozott a véleményem hogy ilyen dühöngőkben ritkán akad komoly kapcsolatra hajtó lány.


Én meg már unom, hogy olyan szériám van egy ideje hogy a sokadik elején elcseszett randin vagyok túl ahol csak szorgalmasan hallgatom valaki üres süketelését vagy rosszabb esetben azt se, aztán agyalok rajta hogy koptassam le a másikat tapintatosan, mert semmi nincs ami vonzana benne.

Pedig szerintem nincsenek lehetetlenül nagy elvárásaim azzal, hogy legyen egy lánynak önálló gondolata a legtöbb dologról, a szükséges szinten legyen realista, és tudjon nyíltan és őszintén nekiállni az ismerkedésszagú résznek az elején.

Erre sajnos legtöbbször kiderül hogy minimális magához való esze sincs a legtöbbnek, és vagy magától elszállt vagy álomvilágban él.

Pedig már nagyon hiányzik végre egy megértő, talpraesett lány akiben van spiritusz és nyílt lapokkal játszik ha párkapcsolatról van szó. Már beleuntam a komolytalan dedós kategóriába. :S


2012. márc. 20. 22:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
iparos :D:D
2012. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 lila nyuszi ***** válasza:

Duna part ;).


20/N

2012. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
tavasszal a kerti tó étterem parkjában!
2012. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Egyetértek. Én ugyan lány vagyok, de nem csak mi lehetünk hisztis libák... A problémádon segíteni nem rudok, de átérzem. Innen Pestről is :D

hű. Ez egy felettébb intelligens válasz letr...

2012. márc. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
;) meglep hogy még pesten is maradt érzés egyesekben. Pedig az egy kellemetlen környezet ami nem használ az ilyen fajta mentalitásnak :)
2012. márc. 20. 22:44
 6/20 anonim ***** válasza:
IPAROOOOOS
2012. márc. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ha tudnék ilyen helyet, én is megnézném. Bár valószínűleg ott is hamar megjelennének az ilyen "igyunk, amíg el nem ájulunk" beállítottságú fiatalok. Hány éves vagy? (19/L)
2012. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
27. Talán ez is az oka hogy már nagyon nem vonz az eszetlen hepajozás. Meg lényegében nem is jött be sose az a szutyok amit zene néven az ilyen lebujokban nyomatnak.
2012. márc. 20. 22:50
 9/20 A kérdező kommentje:

ja kösz az iparost ismerem, poénnak jó volt ;) valamikor törzshely volt, mikor még iparosnak is nézett ki pár anyagilag lecsúszott de erkölcsileg kitartó törzsközönséggel, akik zakót kaptak magukra még a napi feles adag betöltéséhez is :D

De ahogy látom némileg elpuhult az a hely a nevéhez képest

2012. márc. 20. 22:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdező teljesen igazad van én is látom a dolgokat, vicc hogy itt Győr környékén milyenek a Nők!
2012. márc. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!