Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, ha egy "csúnya" lány néz titeket, mert tetszetek neki?

Figyelt kérdés

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány néz titeket ha pl. elmentek előtte (egyértelműen látszódik, mert pl a szemetekbe néz vagy ilyesmi). ha zavar, idegesít akkor megmondjátok neki, hogy hagyja abba, vagy jólesik, hogy tetszetek valakinek, de nem foglalkoztok vele?

A válaszokat előre is köszii! 17/L


2012. márc. 21. 06:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
engem nem zavar :) 23f
2012. márc. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Csúnya nő nincs ... :-P
2012. márc. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

folyt. előző;

Pláne, ha még kezdeményez is :)


Kérdező- nem zavar, ha őt sem zavarja a következmény .)

2012. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ezt h érted
2012. márc. 21. 07:57
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen következmények?
2012. márc. 21. 07:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Úgy értik, hogy ők még a legyen is megb@asznák röptében.


Egyébként nem szoktam nagyon észrevenni, ha egy ronda csaj bámul, mert én se nézem meg őt. Ha mégis feltünne és látványosan csorgatná a nyálát az zavarna. Ha csak kicsit csúnya, akkor nem annyira :)

2012. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mac8: Van csúnya nő, nem is kevés :P De az a szerencséjük, hogy vannak igénytelen fiúk is, akiknek bárki jó :P


Kérdésre: jól esne, hogy tetszek vkinek, de sztem inkább zavarna, nem foglalkoznék vele meg arrébb mennék, nehogy véletlenül azt higyje h nekem is tetszik ő :P

2012. márc. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki neked szép, lehet nekem csúnya ... ez relatív. Az egyetlen csúnya az igénytelen. Amelyik úgy öltözik, hogy bohócot csinál magából, koszos, nőietlen, stb.
2012. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Persze nem akarnék tőlle semmit, de ő hozzám érhet, simogathat, lesz*phat.
2012. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy csúnya lánynak is örülnék, de ilyen soha nem lesz, mert az egész világon nincs olyan lány, akinek tetszenék.
2012. márc. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!