Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoltok? Ez most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Murdar kérdése:

Mit tanácsoltok? Ez most mit jelent? Többit lennt .

Figyelt kérdés

Tehát 19éves pasi vagyok , és megismerkedtem egy 24 éves lánnyal, találkoztunk is , jó volt együtt , aztán 2 napra rá meg felhívott nem e mennék ki vele, kimentem , s végül nála aludtam . Persze gáláns lovag révén nem volt semmi szex ,csak együtt aludtunk . Reggel viszont kicsit fura volt, majd mikor sétálgattunk akkor beszélgetésközben jött a téma , h mi legyen velünk.... Azt beszéltük meg hogy akkor legyünk együtt ...Ez eddig szép és jó, de most az utóbbi másfél hétben alig beszéltünk és nem is találkoztunk ,persze megértem hogy munkája van és hogy sokat dolgozik, de azért nekem is van 5 percem hogy legalább irjak neki egy smst...

A kérdés tehát az , most ez mit jelent ? nem érdeklem ? vagy csak húzza az agyamat ? (pedig amikor nála aludtam azt mondta belémszeretett.....) Nem tudom mit tegyek és hogy reagálljak minderre ... Valakinek lenne ötlete kérem ? ÉS csak normálissakat , Nagyon szépen köszönöm


2012. márc. 21. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, kérdezd meg tőle, hogy mit szeretne, mert szeretnél tisztán látni kettőtökkel kapcsolatban.

Amúgy szerintem ha belédszeretett volna, keresné a társaságodat. A nők általában azt hiszik, hogy amit ők tesznek vagy gondolnak, azt érti a férfi, hogy miért van.

Tehát a legegyszerűbb, ha vele tisztázod a dolgot.

2012. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja, hogy tetszik-e neked, hiszen meg se dugtad. Ember, használd már az eszed, azzal, hogy egy ágyban feküdt veled lényegében már felajálkozott, Te pedig nem éltél a lehetőséggel. B@LF@SZ !!!!!
2012. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem irj neki 1 sms-t, h mikor talalkoztok megint.
2012. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elszúrtad! Hogy lehet úgy "együtt aludni" egy lánnyal, hogy nem dugod meg? Persze, hogy nem akar veled beszélni, nőt ennél nagyobb sértés nem érhet!
2012. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1. válaszololónak köszönöm , és annak aki azt mondta h sms + bexéljek, folyamatban van , a 2.válaszolónak csak annyi a válaszom, h nem érdekelnek a hülyeségied , nem mindenki olyan lány , mint amiennekkel neked lehetett dolgod, és utoljára meg , bár nem rád tartozik, megvolt neki....bár erre nekem van egy viccem , hogy a Jó katona is vérben harcol....de ez csak oan poén .....
2012. márc. 21. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:

hat en azt a pasit ertekelem, aki nem maszik ram az elso ejszakan, sot, a masodikon se, esetleg a harmadikon! (am 35 eves no) akkor se, ha egyutt alszunk!

es dumalj vele ;)

2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!