Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek hány %-a hal meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hány %-a hal meg úgy, hogy egy "NORMÁLIS" pár kapcsolata se volt?

Figyelt kérdés
Persze, ez csak Kb és szerintetek mennyi lehet?
2012. márc. 21. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
42,564 %.
2012. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hihetetlen, de bennem is ez fogalmazódik meg nap mint nap, és arra gondolok mindig, h én leszek az első ilyen. -.-

amúgy nem sok ilyenről tudok, max. Susan Boyle esélyes rá, többről tényleg nincs tudomásom:DDmég csak a környezetemben sem tudok ilyen aggszüzekről. de majd most lesz:D

2012. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1,428571428571429e-7 - azaz ÉN. Forever alone. :Đ
2012. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
kb.: 10% ha vesszük a mindenféle vallási felekezet papjait ahol nem szabad, + azok akik fiatalon halnak meg ugye, + azok akik annyira bénák, hogy nem tudnak ilyet kialakítani.
2012. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akárhogy is nézzük, rengeteg embernek nincs normális párkapcsolata. Ha észrevesszük, a házasságok is szinte éveken belül tönkremennek. És ennek mi magunk vagyunk az okozói. Ha nem ott tartanánk még mindig, hogy a két nem egymást támadja általánosításokkal, akkor biztos vagyok benne, hogy születhetnének normális kapcsolatok is. De ez ritka, mint a fehér holló. A régi időkben nem volt ilyen, hogy facebook meg mobiltelefon stb. Ott megvolt szabva, hogy kihez mikor mész hozzá és leélted az életedet,ennyi.

Százalékokban meg nem mondom neked, hogy mennyien halnak meg így, de az biztos, hogy nagyon sokan.

2012. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16:43 + a ronda férfiak, mint pl. én.
2012. márc. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én biztos úgy fogok meghalni, de természetesen lehetőleg minél később.:) Viszont nekem ez saját döntésem, egyedül érzem jól magam.
2012. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
énisénis
2012. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megtippelni.Mindenkinek mást jelent a normális.Én tuti nem tartozom közéjük,mert nekem volt már hosszú,normális kapcsolatom.Sajnos,vége van már,de az egymáshoz való tisztelet megmaradt.
2012. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!