Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha vkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha vkinek hosszan tartó kapcsolata van és közbe rendszeresen chatel?

Figyelt kérdés
egyre többen ezt csinálják a környezetembe :S
2009. jún. 13. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem számít normálisnak, ha igazán szeretsz valakit, nem teszed ezt meg vele....
2009. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt h erted? mi van abban ha beszélget masokkal? az más ha ismerkedik, de beszélgetni.. az én baratom is csinalt ilyet. egyszer irtam neki alneven h van e baratnoje, erre azt irta h van mar fél éve és nem keres csajt. igaz, ő már régi chates volt és sok ismerőse volt fent. én is sokaig chateltem, de nem ismerkedés celjabol.
2009. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen attól függ, milyen indíttatásból. Én sem tiltanám meg a Kedvesemnek, hogy másokkal beszélgessen, akár cset, akár valós élet...

Sőt, néhanapján én is fölnézek egy-egy beszélgetős oldalra, és beszélgetek másokkal, igen, még srácokkal is, msnen is. Ez még nem jelent semmit. Sem megcsalni nem fogom a párom, sem mást keresni a helyébe.

De ha mondjuk chat-szex megy, vagy akármi pajzánkodás, az egyáltalán nem normális dolog. Más kérdés persze, hogy ezt 2 szingli ember esetében sem tartom normálisnak...

2009. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31/l vagyok és szoktam chat-elni másokkal.És eszembe sem jut,hogy ezt ne "haveri" alapon tegyem.Egyszerűen CSAK beszélgetünk!!!!!
2009. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem normális!
2009. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam chatelni, de csak beszélgetni, más kérdés az, hogy sokan nem értik meg, miért nem szeretnék esetleg többet is... (Ők miért nem írnak ide?)
2009. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Chatelni chatelhet..

De mikor már megunja, és jön a chat-szex, na az már nem fér bele.

2009. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!