Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gaz hogyha egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz hogyha egy 20 eves pasi meg szuz, es nem volt meg egy normalis kapcsolata?

Figyelt kérdés

ugyertem h komoly kapcsolata.es a jelenlegi 2honapnal szunetet ker.


lehet ez az oka ?


2010. aug. 17. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
N e m g á z.
2010. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem gáz...
2010. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Melyik törvényben van leírva feketén-fehéren, hogy kinek hány éves korában kell elveszteni a szüzességét és mikor, kivel, meddig kell járnia és ha nem akkor gáz?

Most komolyan miért akarja mindenki mások értékítélete és életfelfogása szerint élni a SAJÁT életét.


Egy a lényeg neked jó legyen ahogy élsz mások meg le vannak sz@rva, mert egy életed van úgy élj ahogy neked tetszik. Nehogy már mások szabják meg mikor szeretkezzen, csókolózzon, járjon, házasodjon, egyen, igyon barátkozzon az ember. Mindenki foglalkozzon a saját kis sz@ros életével.


Ami a kérdésedet illeti: NEM GÁZ

aki szerint gáz az pedig magasról le van sza.rva.

Mert ki a fa.szom, hogy érdekeljen a véleménye hiszen egy senki. Relax srác.


Éld az életed ahogy neked tetszik és ne legyél befolyásolható., mert az szánalom.


Ennyi.

2010. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz!
2010. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. talán azért vagy még szűz mert sokkal sokkal komolyabb vagy az átlagnál? Például mi jó abban ha 15 évesen valaki teherbe esik? Jó ez most úgy hangzik mint egy agymosás de van benne valami.. egyébként én 17 évesen veszítettem el és a barátnőmmel előtte 6 hónapig jártunk nem akartunk semmit sem elkapkodni és nagyon boldog vagyok hogy egy olyan lánnyal voltam először aki valóban szeret és nem egy hülye pláza p*csa-.-
2010. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igaz lány vagyok. Szerintem egyáltalán nem gáz. Sokkal gázabb ha fűvel-fával lefekszel 13-16 évesen. Én 18 éves vagyok és még barátom sem volt...
2010. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok,és még nekem se volt barátnőm.De próbálok nem görcsösen gondolni rá és így hátha sikerül valami.Az a lényeg h ne stresszel magad emiatt;)

F/17

U.i.: utolsó 18éves lány,hol laksz?:$:)

2010. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg gáz.
2010. aug. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Siófok :D
2010. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Siófoki üzenet én voltam (utolsó 18 éves lány)
2010. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!