Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobjam ki apám miatt?

Figyelt kérdés

Párom lassan fél éve munkanélküli, ott hagyta a munkáját, mert nem érte meg neki bejárni, havonta kb. 30ezerre jött ki a kereset, így másik munka után nézett, ahol egyszer lenyúlták, már kb 3hónapja küldözgeti az állásajánlatokra az önéletrajzot, itthon és külföldön is, de alig, ha visszajeleznek neki!

Erre közölte apám, hogy egy semmitérő alak, mert nem dolgozik (mindennapját azzal tölti,hogy vagy munkát keres,vagy otthon takarít, pakol, tehát nem alszik, dolgozik a ház körül..), és hogy ne jöjjön hozzánk, mert ő nem tartja el, menjek én hozzá..

EZT ha a páromnak megmondom, ha lesz munkája,akkor se fog ide jönni .. kb 3hetente van itt egy hétvégét, szóval nem nagy vizet zavart, de ezt is eltiltották anyámék.. most mit csináljak? persze, velem csesznek ki a legjobban, de nem baj.. :S nagyon szeretem a párom, és ő is engem.. így is "kisebb" dolgokat megkapok tőle, amíg volt pénze, vitt moziba , ide- oda, most pedig néha egy kis csoki,akármi..

dobjam ki,mert apámnak nem tetszik? mikor szeretem?hagyjam ott a bajban? pff..


L/20


2012. márc. 21. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha tényleg olyan, mint amilyennek leírtad, szorgalmas és tényleg próbál munkát keresni, akkor inkább támogasd és segíts neki munkát találni. Ne hagyd, hogy tönkre menyjen a kapcsolatod emiatt.
2012. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted és ő is téged, akkor ne érdekeljen az apád véleménye. Ne dobd ki emiatt.
2012. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

20 éves vagy tehát már felnőtt. Ne hagyd hogy a szüleid irányítsák a magánéletedet. Ha szereted és tényleg olyan, amiket itt felsoroltál, akkor nem hagyhatod cserben, előbb-utóbb úgy is összejön neki valamilyen munka.

17/F

2012. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért jó hallani hogy vannak akiknek mindegy hogy +30e van vagy nincs...

És azért szerintem munka mellett is lehetne nézelődni!

2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

22 vok, üzenem apádnak h 1 évbe tellett munkát találnom, akkor is végre PROTEKCIÓVAL pedig diplomám is van meg minden. Mondd meg apádnak, inkább segítsen ha tud, kérdezgesse az ismerőseit nincs-e munka valahol stb. Ítélkezni marha könnyű, állást találni nehéz. Én aztán tudom, mekkora stressz ez, és milyen hullámvölgyekkel jár. Már annak örülsz ha behívnak interjúra, egyszer alig bírta m visszafojtani a sírást, mikor eljutottam egy utolsó körig és felhívtak, h nem engem választottak. Remek voltam meg minden de a másiknak volt tapasztalata, nekem meg ugye pályakezdőként...


Támogasd a barátodat nagy szüksége van rá, engem is a barátom nagyon támogatott mindenben és ez fontos volt!!!

2012. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apád egy hülye barom, aki még mindig a régi világban él.
2012. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most jól figyelj; NE engedd meg SENKINEK, hogy beleszóljon BÁRMILYEN szinten a kapcsolatotokba!


Volt egy barátnőm (szintén 20 éves volt), akivel minden rendben ment kapcsolati szinten, azonban a nagyszülei elkezdtek engem szidni (mert láttak képen, és nem bírták a pofikámat), ők elkezdték adni a lovat a lányuknak (aki ugye a volt barátnőm anyja). Így szépen hármasban kezdték el csesztetni a barátnőmet azzal, hogy én nem vagyok neki való, mert azt ők úgy gondolják.


A lány, mivel nem állította le otthon az egész folyamatot, ezért ez csak gyűrűzött tovább, és pár hónap alatt elkezdett gyökérkedni a barátnőm, míg végül ő maga is megkérdőjelezte az egész kapcsolatot.

Lezárom röviden a történetet: otthagytam, szétmentünk.


Tehát a tanácsom: menj oda szépen drága jó apádhoz, és mondd el neki a véleményedet!


Ui.: ezt csak abban az esetben javaslom, ha valóban olyan a párod, amilyennek leírtad, nem pedig a rózsaszín köd beszél belőled!

2012. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az önállóság ára az hogy eltartasz másokat"

Úgy hogy harcolj csak a jogaidért!

De aki a kenyeret adja a szádba,lehet hogy bunkó

de nem biztos hogy rosszat akart.

Akkor lehetsz önálló ha legalább magad és a párod eltartod.

Sajnos ez van.

2012. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!