Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még van rá esély, hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még van rá esély, hogy szeret engem még ha volt egy másik barátnője pár hónapja?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit nagyon szerettem de féltem volna attól a kapcsolattól vele és elszalasztottam. Most rá 1évre még mindig szerelmes vagyok de a fiú nem tudom hogy mit érezhet mert 1 éve nem is beszélünk.
2012. márc. 21. 17:30
 1/6 anonim válasza:
Beszélgess vele és akkor talán többet megtudsz hogy van-e esélyed nála.
2012. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 évvel ezelőtt szeretett téged ez a fiú?
2012. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen:(
2012. márc. 21. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés, próbáld meg óvatosan felvenni vele a kapcsolatot.
2012. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hhaha hát ez felejtős lesz.

ne haragudj de szerintem ha te elszalasztottad, akkor szerinted mit gondolhat a fiú? hogy majd 1 évig vár, amikor te elhagytad mert féltél a kapcsolattól, és hátha majd egyszer meggondolod magad?.... ilyen hülye ember nincs.

nem sok reményt fűzök ehhez. de neked legyen igazad ha ennyire szereted.

2012. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régi kérdés, de muszáj rá válaszolnom. Van rá esély. Ha igazán szeretett. 17 éves voltam, amikor összejöttem egy sráccal, egy évig voltunk együtt. Azóta is folyamatosan próbálkozott. Egy-két rövidebb kapcsolata volt ugyan, de mindig hamar vége lett a dolognak. Tavaly nyáron szakítottuk meg végleg a kapcsolatot, muszáj volt keményen fogalmaznom, hogy felfogja... Szerintem még most is szerelmes belém, mert néha írogat, de nem igazán szoktam válaszolni már. Talán szemétségnek hat, de neki is így lesz a legjobb, mert közös jövőnk tényleg nincs. Ó, és jelenleg 23 éves vagyok, ő négy évvel idősebb nálam.
2013. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!