Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tenni valamit az ellen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tenni valamit az ellen, h a másik ki akarja élni magát? Elhagyott a barátnőm 3 hónapja mert élni akar. Van esély rá h visszajöjjön?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 15:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
én 19f ő 17l 3 évet voltunk együtt. most jutott eszébe ez, mióta szakítottunk nem keres, én sem őt. egyszer beszéltünk de nem akar már semmit azt mondta.
2009. okt. 8. 15:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog a korotokban!Te is inkább éld ki magad...jobban jársz!:)
2009. okt. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor lesz rá esély, ha majd pofára esik. Nagyon sajnálom a barátnőd, hogy a "divat" áldozata lett. Nekem soha nem volt ilyen késztetésem hogy kiéljem magam.. Pedig már 19 éves vagyok és tökéletesen boldog vagyok a párommal. Szerintem ez csak valami trendi hóbort, hogy mindenki lefekszik akivel csak tud..

Lehet jobb lenne, ha elfelejtenéd a barátnődet vagy pedig észhez térítenéd :/

2009. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén! Már nem tudom, hanyadik ilyen kérdéshez írom, hogy ha vissza akarod szerezni és folyton keresed, akkor még jobban elriasztod. Nem ő az egyetlen lány a világon, fogsz találni másikat.
2009. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem keresem, épp ezt mondom :) igen sajnos ő is a divat áldozata lett. sajnálom, mert 3 év az már sok idő. előbb is eszébe juthatott volna... gondolod ha pofára esik visszajön? ilyen egyszerű lenne? :)
2009. okt. 8. 16:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,"már 19éves"-én 26vagyok.Akkoriban én is így gondoltam.Neked is érned kell még!
2009. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de miért gondolják úgy az emberek? ha már a szerelemnél erősebb a kíváncsiság, és az h független legyen, akkor jön el ez a pillanat? ő azt mondta hogy megunta a kapcsolatot, az utolsó 3 hónapban túl sokat voltunk együtt.
2009. okt. 8. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Divat, hogy valaki ki akarja élni magát és nem lekötni magát egy életre amellett akivel 14 éves gyerekként jött össze? Teljesen természetes, hogy több dolgot is ki akar próbálni az életében, és még mindig jobb mintha még együtt vannak X ideig, és megcsalja a barátját.



A kérdezőnek én is csak azt tudom javasolni, hogy éljen ő is, szórakozzon, ismerkedjen és élje ki magát. Lehetséges, hogy az idő múltával majd újra összejöttök, de szerintem az már nem lenne az igazi, mert állandóan az járna a fejetekben, hogy kikkel volt a másik. Éld ki magad, ne ugorj bele új kapcsolatokba , tarts egy fél év szünetet. Nem hinném, hogy a volt barátnőd mostanában jönne vissza hozzád, mivel kijelentette, hogy ő már nem akar semmit. Te se erőltesd a dolgot és ne fuss utána, mert azzal csak megutáltatod magad vele. Ne várj a volt barátnődre.

2009. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát ez lesz amit mondtál kedves utolsó :( sajnos igazad van. Csak én naiv voltam, és gondoltam, h na mi leszünk akik megmutatják, hogy együtt lesznek ennek ellenére is... de hát mi sem lettünk kivételek. sok olyan embert ismerek, akik 14 15 évesen jöttek össze egymással és már 10-20 éve együtt vannak, valahol már gyerek is van. és bennem is valami ilyen vágy volt.
2009. okt. 8. 16:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Nagyon egy cipőben járunk,de az én esetem nagyon friss,pár hete történt,ezért lehet,hogy furcsa,hogy én adok neked tanácsot.A mennyasszonyom és én 9évig voltunk együtt.5éve együtt laktunk.Nagyon nagy szerelem volt,soha senki nem gondolta,hogy egyszer rá tud majd nézni másik pasira.Évekig ő is így gondolta.7évvel fiatalabb nálam,és 14éves volt,mikor összejöttünk.Gyönyörű 9 év volt,tudtuk mindketten,hogy a mi kapcsolatunk más.Erre két hónapja egy srác,aki vele egy idős,nagyon rányomult.Szépeket mondott neki.Először hárított,de a srác nagyon nyomult így is.Lebuktak.A lány végig hazudott mindent,nem volt benne annyi emberség,hogy bevallja amit tett.Azt mondta engem szeret,de nem élt.Amikor tizenéves éveit töltötte,és mikor róla kellett volna foglalkozni a szülőknek,akkor ő engem kellett,hogy ellásson!Én szakítottam,elköltöztem,ő újra akarta próbálni.Állítólag akkor még nem volt semmi köztük,csak egyszer találkoztak.Én hittem neki,de másnap megint lebuktak.Akkor nagyon csúnyán összevesztünk,mostmár úgy vagyunk külön,hogy nem is beszélünk.Egy világ omlott össze bennem.Az elmúlt két hét,a legszörnyűbb volt életemben.De mostmár tudom,nem szabad visszafogadnom,bárhogy is lesz,de ő most nem is akar,már a másik srác karjaiban van.Úgy kell lezárnom,hogy ez a 9 év,az életem egy nagyon boldog és gyönyörű szakasza volt,de ha ő egyszer elment,akkor már semmi értelme nincs,hogy újrakezdjük.Gondolj bele,ha minket akarnának,elmentek volna?Ha egyoldalú a szerelem,semmi értelme már,bármennyi év telt is el.Én sem tudom elhinni,hogy nem ő lesz,akivel leélem az életem,de sajnos bele kell törődni,és továbblépni.Csak így lesz könnyebb elviselnünk.

2009. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!