Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megpróbáljam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam még egyszer vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nemrég ismerkedtem meg. Kétszer randiztunk, nagyon jól telt mindkettő. De az első után jött az email, hogy inkább hagyjuk, mert nő nem akarja azt, hogy nekem rossz legyen, amit ő tapasztalt, én meg nem vagyok az, és neki vannak bizonyos igényei, nem akar siettetni. De megbeszéltük, hogy megpróbáljuk, és teljesen lelkes és boldog volt, mondta hogy mellettem áll, és minden nagyon jó lesz stb.

Aztán másnap kapott egy ismeretlen lánytól egy smst, hogy ő engem ki akar használni, és hagyjon békém. Ez megint elkezdte idegesíteni, de ezt is megbeszéltük, mondtam, hogy én bízok benne. Mert tényleg ő soha egy lányt nem használna ki. Aztán a második randin elkezdett megint ezen filózni - de addig minden rendben volt, két órája voltunk együtt -, és azt mondta maradjunk barátok, mert ez nekem úgy lenne szép, ha egy olyannal élném át, akivel együtt haladnék, és hogy nem akar semmi jót elrontani. Én akkor nem tudtam mit mondani, már bánnom hogy annyiban hagytam. Szerintetek megpróbáljak beszélni vele? Nagyon hiányzik.

16L és ő 22F


2012. márc. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj, hogy simán lehet, hogy lefekszetek és nem jöttök be egymásnak (van ilyen, az első pár dugás is csak ismerkedés) és akkor ha dob téged, akkor azzal lelki traumát fog okozni neked. Ezért nem kezdek szűz lányokkal.

(Más lenne ha alapból szerelmes lennék bele, de ez elég valószínűtlen, én már kinőttem a "naiv" korszakomból.

2012. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feküdnék le vele azonnal, még nem voltam senkivel. És az első beszélgetés után meg is beszéltük, hogy én ezt az egészet, ha csináljuk is, fokozatosan akarom. És ő ebbe beleegyezett. De aztán jött az az sms, és tönkretett mindent...
2012. márc. 21. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem tárgyalnád ki másoknak a kapcsolatotokat, és nem kapna olyan sms-eket, ami voltaképp a ti magánügyetek lenne, így jóhogy bizonytalan veled kapcsolatban
2012. márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja, hogy én ezt itt kitárgyalom. Egyébként azért kérek így névtelenként segítséget, mert senkinek nem akarok erről személyesen beszélni, ne tudja senki. Az smst meg sztem egy féltékeny barátnő küldte, mert pontosan tudta, hogy ő erre a legérzékenyebb: nagyon rendes, nem akar olyan bunkó férfi lenni, aki nem tiszteli a nőket.
2012. márc. 21. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ez a srác nem rendes, hanem okos.. Hány ilyen szaladgál az utcán, aki "jaj olyan rendes, lemond rólad, nem akar bunkó lenni, nem használna ki", és ezt addig mondja, amíg benne nincs a bugyidban, mert ezzel egy idő után bizony eléri a célját. Elég tipikus "férfi"típus.
2012. márc. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza lehet! Nekem elég nyálasnak és képmutatónak tűnik a fazon!

32/f

2012. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szakított velem. Ha csak be akart volna vele etetni, akkor nem hagyott volna el, nem? Mert így tuti nem fog bejutni a bugyimba, hogy nem vagyunk együtt, és nem tudhatja, hogy fogom-e keresni vagy sem. Ha csak elhitetni akarta volna velem, akkor esetleg nem szakított volna velem, vagy ha igen, már keresett volna azóta egy olyan dumával, hogy mennyire hiányzol stb. Hogy jöjjünk össze újra, hogy tudjon lefektetni. Ennek nem így kellene lennie?
2012. márc. 23. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!