Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy legalább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy legalább a társaságbeli lányokra ne legyek féltékeny? Semmi ok nincs, rendes pasas a barátom, csak egyszer az egyiknek megköszönt egy kávét egy fb-s post fomájában, de ott volt még négy fiú is a társaságból. Nem voltak egyedül.

Figyelt kérdés
Egy nagyon összeszokott társaságról lévén szó, nagyon sokat lógnak együtt, mármint mindenki együtt, nyaralni is együtt mennek. És ezt az egy kis kommentárt annyira felnagyitottam, hogy elértem, hogy gyűlöljem a csajt, bántsam a barátomat, és hisztirohamot kapjak, ha meglátom. A barátomnak ez rosszulesik, mert azt feltételezem róla, hogy őt szereti. Pedig ez nem igy van, sőt, szerinte a lány nem is szép, és nagyon buta.
2012. márc. 20. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A pasik eléggé kiakadnak, az ok nélküli hisztirohamoktól, lassan emészti fel az egész kapcsolatot, mig végül nem lehet helyrehozni. Ha adódik alkalom menj ki velük és ismerd meg a lányt, lehet egyből megváltozik a véleményed és nem fogsz utána neheztelni rá. 22/L
2012. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 menta34 ***** válasza:
61%

Szerintem...


Soha ne hisztizz. Ha bajod van értelmesen is el lehet mondani. De ez amit leírtál nem baj. Ha meg félsz, hogy megcsal egyszerű a megoldás, legyél jobb az ágyban, ettől neki is jó lesz és a te önbizalmad is nő....


Bocs:)

2012. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lődd le magad...
2012. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok, tudom h hülyeség az egész :D
2012. márc. 20. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Leláncolhatod a barátod, bezárhatod stb. ha akar akkor is meg fog csalni. Ez bizalom kérdése. Mivel te nem bízol a barátodban, nem érdemled meg. Szóval hagyd el még ma!


Mi értelme a hisztinek? Nőj fel végre. Nem tilthatod meg, hogy más lányokkal is találkozzon, beszélgessen. Ha meg hisztizel csak magad alatt vágod a fát!

2012. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az exem miatt van :( ő nézegetett félre, ez a pasi totál más. csak a múltbeli árnyak :(
2012. márc. 20. 09:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor legfőbb ideje annak, hogy rájöjj, egyetlen exed múltbeli hibája miatt nem gyanúsítgathatsz egy TELJESEN MÁSIK embert.
2012. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz, Palm :) igyekszek :)
2012. márc. 20. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!