Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megpróbáljam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam vele még egyszer?

Figyelt kérdés
Helló!25 éves lány vagyok,már egy pár éve egyedülálló.17 éves koromban rövid ideig együtt jártam egy fiúval,akivel azonban nem sokkal később szakítottam.Az ok az volt,hogy nagyon tétován indult az egész,mert mindketten szégyenlősek és gyerekek voltunk még akkoriban.A helyzet az után sem változott,miután összejöttünk,ezért inkább úgy döntöttem,hogy befejezem.Az az óta eltelt években véletlenül összefutottunk párszor,olyankor megemlítette,hogy hiányzok neki.De érdekes módon sosem hívott,vagy a közös ismerőseinken keresztül nem üzent nekem.Nekem azóta volt két rövid,kudarcba fulladt kapcsolatom,nem mondhatnám,hogy sikereim lennének ezen a téren.Nemrég összefutottunk ismét egy szórakozóhelyen,és elcsattant köztünk pár csók.Nem tudom,hogy miért,általában nem vagyok az a spontán ember.Számot cseréltünk,tegnap fel is hívott,és szeretné még egyszer megpróbálni velem.Az a helyzet,hogy nem akarok soha többé párkapcsolatban élni,nekem egyszerűen nem való ez.Szeretek egyedül lenni,viszont a régi vonzalom részben felébredt iránta.Nem tudom,hogy mit tegyek,teljesen össze vagyok zavarodva.Ti mit tennétek a helyemben?Voltatok már ilyen helyzetben?25/N
2012. febr. 12. 01:17
 1/5 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Szia!

Habár minden eset egyedi de pár szóban a saját tapasztalatom.

Egy régi kapcsolat után évek múlva velem is fordult elő, hogy találkoztam exemmel és felébredt a vágy. De mindig rájöttem, hogy nem azt akarom aki, hanem azt aki régen volt, a régi emlékeket és érzéseket. Mert régen minden szebb és jobb volt az emlékeim szerint( ami nem igaz de lényegtelen :) )

Szóval ha érzelmileg nem visel meg nagyon akkor próbáld meg, de esélyes, hogy megint hamar vége lesz.

2012. febr. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kudarcélményeid miatt nem kell azt gondolnod alkalmatlan vagy erre. Van úgy, hogy bizonyos dolgok nem alakulnak jól elsőre, de talán másodjára és harmadjára sem. Ettől még ugyanúgy alkalmas vagy a párkapcsolatra és meg is érdemled az ezzel járó boldogságot.

Ha úgy gondolod vannak még érzéseid iránta, akkor én a helyedben belevágnék, de ha nincsenek,akkor nem, viszont mást nem zárnék ki az életemből.

2012. febr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát két rövid és kudarcba fulladt kapcsolat után,ha az a következtetésed, hogy ne legyen többé párkapcsolatod,akkor semmibe se menj bele ezzel a fiúval...Felesleges időpocsékolás.
2012. febr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontból hasonlóban voltam, a volt barátnöm szakitott velem,ugy érezte, hogy nem illünk össze, rá kb.1 évre ugy érezte, hogy mégis én vagyok neki az igazi , megdugtam, utána kilöktem az ajtón.

Csak a srácot sajnálom, akit megint össze akarsz szedni ha ló nincs a szamár is jó lesz alapon.


35/F

2012. febr. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Gratulálok,jó gerinctelenül jártál el.Azért kértem tanácsot,mert nem tudom,hogy mit tegyek.Ha ennyire sötét vagy,miért írtál hülyeséget?Ha mégis összejönnék vele még egyszer,biztos nem csinálnám azt amit te,szerencsére különbözünk.A sajnálatodat pedig vidd máshova.

2012. febr. 12. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!