Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akaromm összetörni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akaromm összetörni a szivét mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársammal fél éve elkezdtünk jobban barátkozni, mert szerettem volna egy fiú barátot is. De az a gond, hogy ő belém szeretett. ÉN is szeretem őt, de talán nem annyira, hogy még járni is képes legyek vele. De ő ma kérdezte meg, hogy nem e akarok vele járni, én azt mondtam, hogy idő kellene, ő pedig, hogy holnapra gondoljam át és majd megbeszéljük. Kérlek segítsetek 15/l
2012. márc. 21. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az elég bunkó dolog, hogy diplomatikusan kijelenti, hogy holnapra választ vár, de megértem. Hasonló helyzetben mit várnék/vártam volna el? Legyél őszinte. Ha meg is bántod vele, sokkal kevésbé esik rosszul, mintha terelsz. Tapasztalatból mondom.
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de édes... :)
2012. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Köszi 2. Lehet, hogy az, de tisztára kétségbe vagyok esve
2012. márc. 21. 21:26
 4/16 anonim ***** válasza:

nem ő! te vagy édes! :)

kicsit túl naív!

2012. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi egy fokkal feljebb ment a kedvem:-), de most mit csináljak?
2012. márc. 21. 21:31
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb, amit tehetsz. Minél tovább elhúzni, hadd élje bele magát...
2012. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Holnap egyszerűen nemet mondasz. Meg tudod csinálni.
2012. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lovag úr nem tököl. :) Igaza van! :) Ha te nem, van másik! Te pedig pityeregni fogsz.
2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amit mondtam az elsőben. Holnap szépen leültök valahol, ahol lehet nyugodtan beszélgetni és elmondod, hogy mit (nem) érzel. Ha fontos vagy neki, akár csak barátként is, megérti. Szarul esik majd neki, de ráhagyja, ha látja, hogy abszolúte nincs esélye. A barátság megmaradhat, ha neked ezek után nem kínos.
2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ő nem olyan csajozós, inkább aranyos és lényegretörő
2012. márc. 21. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!