Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem akarom összetö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarom összetörni a szívét, de nem látok más kiutat.

Figyelt kérdés
Van egy srác, évek óta szerelmes belém. Eddig is sejtettem, és nem is zavart különösebben, mivel soha nem lépett az ügy érdekében semmit. Nemrég viszont szakítottam a barátommal, ő bevallotta mit érez, és most állandóan hív, ír, kér, hogy találkozzunk. Nem is lenne ezzel semmi baj, csakhogy nekem ő olyan, mintha a bátyám lenne, szóval álmomban sem tudnék úgy rágondolni, mint pasira... Már próbáltam burkoltan a tudtára adni, hogy én nem akarok tőle semmit, testvérem is mondta neki, hogy jobb, ha békén hagy mert nekem ő nem tetszik, mégsem adta fel. Nagyon "szeretem" őt, de tényleg úgy mint egy legjobb barátot vagy testvért, és nem akarom megbántani. Viszont a mostani helyzetet sem bírom már sokáig... Mit tegyek?
2010. nov. 1. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem szeretnél fájdalmat és csalódást okozni nek, ezért keressen mást, mert te csak barátként szereted és jó lenne ha ezt megérteni, mert ha továbbra is erőszakoskodik, tönkre fog tenni mindent és nem beszélhettek többet.
2010. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, mond meg neki. Ha el tudja fogadni h köztetek csak szimpla barátság van, akkor szeretnéd ha barátok maradnátok, de ha neki több kell akkor jobb ha elfelejtitek egymást mert ez az érzsé ami ő érez csak a ő részéről van így....
2010. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De megérdemli h ezt élőben mond el neki de legalább telefonon, NEM sms ben!
2010. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne célozgass és ne üzengess. Szemtől szembe mondd meg neki, hogy sajnálod, de sohasem fogsz úgy gondolni rá.
2010. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!