Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti féltékenyek lennétek ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ezért?

Figyelt kérdés
van 1 osztálytársam,aki csalja a barátját,és nálunk az osztályba mindenki tudja! van a barátom,aki túl sokat érdeklődik ezután a téma iránt,és felfigyeltem erre! szóval féltékeny vagyok,és most nagyon össze vesztünk,és nem h.oda jött volna és magyarázkodott volna,h.nem igy van őt csak én érdeklem,haza ment,mert nagyon felídegesítette magát evvel! ő azt mondja,h.beteges dolog,amit csinálok,de szerintem az a beteges aki folyton féltékeny,és én nem szoktam az lenni,lehet mondani ez az első! am.már 11 hónapja vagyunk eggyütt! bocsi,ha 1 kicsit hosszú! kérlek segítsetek valami tanácsot kérek,h.most akkor tényleg csak képzelődök-e?!
2012. márc. 21. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny:) Szerintem természetes, hogy érdekli a megcsalás téma!Nem kell rosszra gondolni!Ereszd el a rossz gondolataid és szeressétek egymást a pároddal :)
2012. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de szerinted nem ugy kellett volna lennie,h.oda jöjjön és felfogassa velem,h.nem kéne neki az a csaj,meg nem érdekli,abszolút! tudod,ő olyan tipus,h.nem szereti az olyan magamutogató lányokat főleg nem a kúr..at,de félek mert nem is csúnya a csaj!
2012. márc. 21. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell magyarázkodnia ezzel kapcsolatban!De veled szemben néha-néha lehetnének bókjai!
2012. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is te vagy a paranoiás.
2012. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább nézesd meg vele az Oltári nőt, aztán magyaráztasd órákig, hogy nem szeretett bele Julia Robertsbe.
2012. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
21:51 kössz! jó nagy segítség!
2012. márc. 21. 21:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig több értelme lenne, higgy nekem.
2012. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így csak elfogod üldözni magad mellől...
2012. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat,már ma ki is békültünk!
2012. márc. 22. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!