Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmit sem értek, mi ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit sem értek, mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác...egy közös barátunk mondta, hogy kissé taszítom, tehát egyáltalán nem jövök be neki, sőt furcsának tart...De mégis mindig néz, ha találkozunk (bár egy csak pár szó erejéig, és nagyon ritkán) akkor kedves, még rám is mosolyog...ha cseten beszélünk hol ilyen hol olyan...van hogy humoros, szórakoztató elemében vna, és folyamatos a beszélgetés, és van hogy alig válaszol, lassan és rövidet...


A folyosón viszont mindig azon kapom hogy néz...és figyel...

Nem értem...



2012. márc. 22. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fel merült benned az hogy az a közös barátotok nem éppen az igazat mondta? Lehet az a közös barátotok rád hajt és nem szeretne konkurenciát(ha fiú), vagy esetleg tud valami szennyest az illető fiúról és azért akarja hogy kerüljétek egymást(ha lány).
2012. márc. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
több mint biztos, hogy igazat mondott...vagyis a fiú ezt mondta neki ez egész biztos...
2012. márc. 22. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Neked bejön a srác?
2012. márc. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

fiúk, fiúk ti fiúk! :)

a lényeg, hogy biztos a barátod megkérdezte tőle, hogy bejössz e neki, a fiúk az ilyeneket nem szeretik bevallani!

szerintem tetszel neki, vagy akár szerelemes is, mert ha néz csak azért lehet

ha taszítónak találna akkor nem nézne, sőt szerintem nem is mondta volna a haverodnak. az is lehet, hogy azért mondta, mert tudta hogy visszafogod hallani, vagy lehet, hogy direkt mondta annak a barátnak, hogy mondja ezt és akár melyik esetben is, azért tett volna ilyet hogy felhívja a magára a figyelmet!


de az is lehet, hogy az előttem szólónak igaza van, ha fiú nem akar konkurenciát , ha lány, lehet, hogy bejön neki az a fiú és ő nem akar téged konkurenciának



akármelyik is az biztos, hogy be jösz neki!

2012. márc. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!