Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány már egyszer nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány már egyszer nemet mondott nekem, akkor eléggé fájt. Most átjött a mi osztályunkba, és nem bírom ki, hogy ne egész órán őt nézzem, ő viszont semmit nem csinál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 19:20
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
100%
Hát mit tegyél nem tudom mit kéne tenned ha nemet mondott próbálj le szállni róla nézzed csak én is nézek mindenkit:D
2010. szept. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy szívás az ilyesmi, de amennyire tudod, kerüld. Ha nemet mondott, és azóta sem látszik rajta, hogy meggondolta magát, akkor nem érdemes foglalkozni vele. Persze tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, voltam már szerelmes én is, de minden amit tehetsz, hogy kivered a fejedből.
2010. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.A féltékennyé tevés nem segíthet(ne)?
2010. szept. 23. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.Sz@rik rád.Ez van.Próbáld meg feldolgozni,és ne ringasd magad hiú reménybe.Nem ő az egyetlen lány ezen a bolygón.
2010. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találsy valaki mást idövel,ha nem kellesz neki akk ez van sajna:(
2010. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találsz*
2010. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!